Svítidla Maxlight

závěsné svítidlo Maxlight Sedona

NOVINKA - Závěsné osvětlení s moderním textilním stínidlem Maxlight Cloudy

Luxusní objektové svítidlo Maxlight Espinea - délka 255 cm, průměr 60 cm

Objektové svítidlo MAXlight Galactica - vhodné jako osvětlení do vstupní haly, restaurace, hotelu. Výška 250 cm, průměr 60 cm

Moderní závěsné svítidlo MAXlight Solero

Moderní závěsné svítidlo MAXlight Mono

Toto stropní svítidlo z kolekce MAXlight Moonlight vyniká extravagantním a exkluzivním vzhledem, který je vhodný pro dotváření různých stylů interiérů. Uvnitř zrcadlového průsvitného skleněného stínidla je větší množství jemných závěsků z křišťálového skla. Ty tvoří zvláštní světlené efekty, což vždy vytváří příjemnou atmosféru. Individuální design stropního svítidla MAXlight Moonlight dokonale doplňuje jeho chromovaná horní část. V produktu se používají halogenové žárovky s paticí G9, které se dají nahradit LED zdroji.

Luxusní lustr MAXlight Fancy MAXlight Fancy

Výkonné zářivkové svítidlo z oblíbené kolekce MAXlight Braga. Verze s rozměrem 75 x 75 cm nebo 50 x 50 cm. Vhodné pro osvětlení kuchyně, chodby nebo dílny. Kov v barvě hliníku a bílý akrylátový kryt.

Stolní lampy MAXlight Michigan Square a Round

Moderní stropní svítidlo MAXlight Basic Round White s paticí GU10. Vhodné do bytu, kanceláře i hotelu. Možnost použití helogenových nebo LED zdrojů. Nepotřebuje transformátor. V nabídce také v barvě hliníhu nebo černé.

Autor: Osvětlení-svítidla.com


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N