Kam se zahradní technikou a náčiním? Řešením jsou zahradní domky a domky na nářadí

Vlastníte zahradu a nemáte dostatek úložného prostoru pro zahradní náčiní a techniku? Láká vás trávit na zahradě více času a hledáte vhodné zázemí? Kola a sportovní vybavení pro rodinu zaberou v garáži příliš místa? Dobrou volbou je nákup zahradního domku či domku na nářadí.

Úložných prostor není nikdy dost. V případě, že máte zahradu a chybí vám v domě skladovací místnost pro zahradní náčiní a techniku, je načase poohlédnout se po vhodném zahradním domku nebo domku na nářadí.

Kdy zvolit zahradní domek?

Zamyslete se nad tím, k čemu bude zahradní domek sloužit, jakou zvolit velikost, z jakého materiálu by měl být vyroben a zda se bude do vaší zahrady hodit.

Zahradní domek si pořiďte, pokud máte velkou zahradu a k její údržbě potřebujete velké množství zahradního náčiní a techniky jako je sekačka, křovinořez, vertikutátor nebo štěpkovač. Na takové zahradě budete trávit mnoho času a můžete se zde schovat i před nepříznivými přeháňkami, aniž byste museli rychle spěchat domů. 

Zahradní domky můžete využít i k přespání na zahradě během teplého léta. Dostatečně prostorné zahradní domky jsou hojně využívány zahrádkáři v zahrádkářských koloniích, kde není například možné získat stavební povolení. Vhodný zahradní domek může sloužit také jako útočiště a herna pro děti a jejich kamarády.

 

Domky na nářadí šetří místo

Menší variantou pro uložení zahradního náčini či techniky jsou domky na nářadí. Také ony bezpečně ochrání nářadí v průběhu celého roku před nepříznivým počasím a případnými zloději. Jsou vhodnější pro menší zahrady, kde není dostatek prostoru. 

Zaměřte se na kvalitu

Při pořizování zahradního domku či domku na nářadí nepodceňujte výběr materiálu ( dřevo, kov, plast) a kvalitu zpracování. Dobrou volbou jsou dřevěné zahradní a nářaďové domky Herold a Palmako. Zahradní domky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva, mají pevnou konstrukci, která je zárukou dlouhé životnosti.

Vybírat můžete domky různých tvarů, designu a velikostí, dokonce i domky luxusní se speciální vnitřní úpravou. Domky si jednoduše sestavíte svépomocí podle přiloženého návodu, pokud si nejste jistí, že montáž zvládnete, můžete využít služeb montážní firmy. 

Dřevěné nářaďové domky jsou vyráběny v různých rozměrech z kvalitního dřeva. Mají silné stěny, jsou opatřeny prostornými dveřmi, někdy i malým oknem či prosklenými dveřmi. Montáž dle návodu je velmi jednoduchá.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N