Potřebujete lešení? Promyslete si hlavně tyto 3 věci

Chystáte se na stavbu rodinného domku, anebo vlastníte stavební firmu a je před vámi další zakázka? Ať už je vaše situace jakákoli, rozhodně se při realizaci tohoto záměru neobejdete bez některých důležitých pomůcek a nástrojů.

Typickým příkladem budiž lešení. Většina objektů jde do výšky a oporu v podobě lešení v podstatě potřebujete i při stavbě bungalovu. Fasádu ze země stoprocentně neuděláte, stejně tak jako horní řady cihel. Pro tesařské a klempířské práce se lešení také bude hodit. Jak tedy vybrat to správné a u které firmy ho objednat? Čtěte dál, na obě otázky se vám dostane odpovědí.

Jaký druh lešení sháníte?

Na trhu existuje celá řada lešeňových systémů, z nichž je zapotřebí vybrat ten správný. Jestliže se rozhodujete pouze pro jednoduché činnosti na vašem bungalovu, případně hodláte zateplit jednu stěnu domu svépomocí, vsaďte na jednoduché malé mobilní lešení. To si domů přivezete na vozíku a následně sami poskládáte. Pokud ovšem hodláte pořizovat lešení pro nějakou větší zakázku, vyplatí se vsadit na složitější i propracovanější systém trubek a spojek. Specifické je také bednění, jež bude nezbytné hlavně při realizaci stropních konstrukcí. 

Nákup, nebo pronájem?

Jak dlouho budete vaši stavbu řešit? Jedná-li se o větší zakázku a do budoucna počítáte s dalšími, nebojte se celý komplet lešení zakoupit, z dlouhodobého hlediska se vám to rozhodně musí vyplatit! Jestliže ale máte pouze jeden jediný záměr, pak se raději obraťte na pronájem lešení a zaplaťte za jeho vypůjčení minimální sumu. 

Dbejte na kvalitu a rychlost dodávky

Ať už sháníte pronájem, nebo prodej lešení, soustřeďte se na kvalitu daného kompletu. Ta se pozná podle atestů a certifikací. Stejně tak si nemůžete dovolit na tento stavební sortiment čekat. I proto doporučujeme společnost Scaserv, jež disponuje velmi pestrou nabídkou tohoto zboží. Půjčení i nákup jsou expresní, navíc se můžete poradit s přímo s odborníky majícími spousty zkušeností.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N