Nakupujete domácí dětské hřiště? Na tyto 3 věci si dejte dobrý pozor!

Už se těšíte na léto a uvažujete o inovacích v exteriéru? Ano, zahrada rozhodně není pouze místem určeným vyloženě pro vás samotné! Myslete i na své ratolesti, případně vnoučata! Moderní dětská hřiště, která lze pořídit, jsou úžasná. Děti na nich dokážou trávit doslova a do písmene hodiny času. Tedy alespoň v případě, že zvolíte ten správný model. Úplně nevíte, jak byste měli postupovat? Jednoduše! Čtěte dál a my vám základní aspekty této nelehké volby prozradíme. 

Kvalitní materiál v hlavní roli

Základem každého zahradního hřiště je bezesporu kvalitní materiál. Optimální volbou je samozřejmě dřevo. Vsaďte na bytelné a pevné trámy z tvrdých dřevin, které jsou navíc napuštěné specifickým lakem. Jen tak nepodlehnou zubu času. Nezapomeňte ani na jakostní spojovací materiál. Ten musí zajistit bytelnou konstrukci, která se nebude nijak kývat. Kov by měl být pozinkovaný anebo nalakovaný kvalitní práškovou barvou. 

Myslete na bezpečnost

Nesmírně důležité je to, aby si děti při pobytu v dětském hřišti neublížily. Jak domečky, tak i další komponenty musí být certifikovány. Získáte alespoň nějakou jistotu, že si vaše ratolesti nijak neublíží. Podíváte-li se na skluzavky.cz, najdete tady spousty komponentů a přímo i skládaček hřišť. Veškerý sortiment podléhá těm nejpřísnějším normám. 

Rozmanité prvky jako magnet na děti 

Na jednu houpačku kombinovanou se skluzavkou raději zapomeňte. Současné děti jsou poměrně náročné. Vy jim ale můžete dopřát dokonalý komfort. Komplexní dětská hřiště u zmiňovaného prodejce obsahují mimo jiné pískoviště, zahradní domečky a třeba provazovou část, kde děti mohou prolézat. Nechybí ani žebříky, lezecké stěny a jiné komponenty. Přesvědčte se sami, stačí si pouze najít více na webu skluzavky.cz. Sortiment mají skutečně pestrý.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N