Prohlédněte si nové byty s přepychovým výhledem na Prahu

Najít vhodné bydlení už v tak zalidněné Praze bývá oříšek. Najít bydlení v Praze, které spojí komfort velkoměsta s klidnou přírodou, je oříšek o velikosti kokosu. Ale i takový ořech lze rozlousknout, tentokrát nám s tím pomůže vilová čtvrť Jinonice. Ptáte se jak? Ve staré vilce bydlet nechcete? Nemusíte. Tato atraktivní čtvrť nabízí k bydlení několik prémiových bytů s nepřekonatelným výhledem do zeleně.

Proč právě Jinonická rezidence?

Městská čtvrť Prahy 5 je především dotekem přírody metropole a místem plném zeleně vybízejícím člověka k relaxaci, procházce a odpočinku. Právě tato oblast patří mezi nejvýznamnější naleziště zkamenělin na světě, najdete zde mnoho chráněných živočichů a rostlin. A právě nyní máte jedinečnou možnost najít zde svůj nový domov. Z jedné strany, co by kamenem dohodil, chráněná krajinná oblast a z druhé strany centrum jednoho z nejhezčích evropských měst.

Mimo úchvatných procházek a projížděk na kole zde samozřejmě můžete i nakupovat a užívat všech výhod, které město nabízí. Luxusní byty Praha 5 vyrůstají nedaleko od Anděla a obchodního centra, autem jste zde za 5 minut. Jsou zde i školky a školy. Dopravní spoje do centra jsou zajištěny metrem B nebo MHD. Vše v dosahu rezidence.

Moderní prémiové byty zaručující soukromí

Jinonická rezidence je komorní projekt, který zahrnuje pouze 8 bytů. Až na jeden menší byt mají všechny jednotky vlastní balkón, a některé dokonce i terasu. Základní vybavení bytů předčí očekávání i velmi náročných zájemců. Na první pohled je vidět poctivá práce a použití kvalitních materiálů při výstavbě. I když je dům moderní, skvěle zapadá do celkového rázu lokality. I přesto, že rezidence bude zcela hotová až na jaře 2018, už teď si můžete domluvit prohlídku bytů. A pokud vás genius loci pohltí tak jako mě, pak na nic nečekejte a udělejte závaznou rezervaci, protože prodej bytů byl již zahájen.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N