Pronájem bytů Olomouc jako mávnutím kouzelného proutku

Pro všechny, kteří hledají komfortní ubytování anebo komerční prostory v moravské metropoli, je určen pronájem bytů v Olomouci v projektu Byty Palackého. Krásné město nadchne na první pohled historickými klenoty architektury, klidnou atmosférou, dosažitelností školek, škol, pracovních příležitostí, úřadů, kulturních i sportovních akcí. Jak už bylo mnohokrát napsáno, v Olomouci se krásně žije.

Pronájmy pro rodiny s dětmi i svobodné páry

Představujeme prostorné byty a kanceláře Palackého 17 – 19 v Olomouci, zrekonstruované dle exkluzivního konceptuCREAM Home, který splňuje náročné požadavky prémiového nájemního bydlení. Projekt Byty Palackého vyniká občanskou vybaveností a dostupností a je synonymem standardu komfortního ubytování. V nabídce naleznete jak byty 2+kk a 3+kk (od 45m2 až po 131 m2) tak i originální podkrovní byty, které jsou v poslední době mimořádně žádané. Přízemí disponuje prostorem pro obchod, kavárnu i kancelář. Pro komerční varianty lze využít i bytové jednotky ve vyšších patrech.

V čem je projekt výjimečný?

Pokud milujete kouzlo dob dávno minulých, budova Palackého 17 – 19 vás ihned upoutá. Byla vystavěna na konci 19. století v popředí historického městského srdce Olomouce, právě zde se nacházely středověké hradby. Oceníte kouzelnou atmosféru i luxus, které poskytují vymoženosti 21. století. Izolační dvojskla, renovované schodiště, moderní výtahy, chytře řešené sklepy, hlavní vchod s elektrickým zámkem, kamerový systém, soukromé parkování a stání ve dvoře jsou jen malou ochutnávkou.

Kdy je možné nastěhování?

Bydlení v moderně zrekonstruovaném domě zaujme i nejnáročnější klienty. Krátkodobý i dlouhodobý pronájem bytů, kanceláří i komerčních prostor je možný od listopadu 2017. Pokud nechcete mít žádné starosti se stěhováním, můžete využít službu vybavení bytu na klíč. Podívat se můžete i do zařízeného vzorového bytu, kde můžete vidět kvalitu bydlení v Byty Palackého na vlastní oči!

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N