Splňte si své sny o rekonstrukci bytu ještě toto léto

Prázdniny a čas letních dovolených se neúprosně chýlí ke konci a zbyl čas na renovace, rekonstrukce a přestavby bytů či domů. Využít posledních týdnů a měsíců k rozsáhlejší přestavbě by měli především ti, kdo se chystají na výměny oken, podlah, střech nebo bytových jader. Vypracování projektu, sehnání zkušených a prověřených firem pro jednotlivé i komplexní práce včetně samotné přestavby zabere určitý čas, ale bohužel spolkne i část úspor. 

Lepší bydlení na dosah díky rychloúvěru 

Komu se nepodařilo ušetřit požadované finance, bankovní půjčka na rekonstrukci je jeho záchranou. Rychlý úvěr se poskytuje lidem žádajícím až o 700 tisíc korun, a to bez ručitele a zástavy nemovitosti. Kdo chce získat rychloúvěr, nemusí při splnění určitých podmínek prokazovat svůj příjem. Úroková sazba je od 4,99 procent ročně a splácení se dá rozložit až na patnáct let. Své sny si si splníte s pomocí tohoto úvěru okamžitě a nezáleží, zda rekonstruujete koupelnu, vyměňujete panelákové bytové jádro, okna nebo například potřebujete doplatit kupní cenu bytu. 

S úvěrem ze stavebního spoření můžete začít stavět ještě dnes

Pokud jste na svém stavebním spoření ušetřili alespoň čtvrtinu sjednané cílové částky a spoříte minimálně dva roky, bez problémů si zažádejte o úvěr ze stavebního spoření do výše 700 tisíc korun. Tato částka vystačí třeba na výměnu střešní krytiny, zateplení fasády nebo izolaci střechy. Zimy se nemusíte bát. Díky rychlé rekonstrukci a potřebnému zásahu sice investujete nemalou částku, ale ta se vám v brzké době navrátí v podobě ušetřených nákladů na energie a vytápění. 

Podmínky poskytnutí malých a středně vysokých úvěrů

Úvěr ze stavebního spoření získáte s pevnou úrokovou sazbou. Což pro vás znamená, že ať se v budoucnu budou jakkoliv měnit podmínky, vy se nemusíte bát o výši splácených úroků. Nikdy se nebude měnit. Zaplacené úroky z úvěru si můžete odečíst z daní. Ani pro získání tohoto typu úvěru se za určitých okolností nemusejí prokazovat příjmy, stejně jako nemusíte mít ručitele ani zastavovat nemovitost. Splátky se podobně jako u rychloúvěru dají rozložit až na patnáct let.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N