Bydlení snů nedaleko centra Prahy

Mít to blízko do centra, ale i do parku. Bydlet moderně, ovšem v překrásném historickém domě. Pronajmout si byt krátkodobě, nebo i na dlouhý čas. Doběhnout na MHD za dvě minuty, přesto si užívat klid od civilizace. Tohle všechno můžete zažít, pokud si pronajmete byt v nově zrekonstruovaném domě na Ovenecké ulici nedaleko Letenských sadů.

Skupina CREAM Home, která se zabývá jak výstavbou nových tak i rekonstrukcí stávajících objektů po celé ČR, se pustila také do jednoho secesního domu na Letenském náměstí. Stavební práce jsou postupně dokončovány a od října se budou moci nastěhovat první nájemníci. Co jim nabídne?

Výborná lokalita s dobrou občanskou vybaveností

Secesní činžovní dům, o nějž se jedná, se nachází na rohu křižovatky Letenského náměstí a ulice Ovenecká. Tato poloha je opravdu strategická, přímo před domem je totiž zastávka tramvaje, kousek odsud jsou stanice metra A a C. Volnočasovým aktivitám nahrávají blízký park Stromovka a Letenské sady. Nedaleko jsou i restaurace, pošta, kino, bankomat, lékárna a mnohé možnosti trávení volného času. Přece jenom se jedná o lokalitu přímo v centru, Pražský hrad je vzdálený jen asi 20 – 30 minut chůze.

Bydlení v duchu původní architektury

Rohový dům byl postaven v secesním stylu a plastické štuky, ornamenty i reliéfy zůstaly zachovány rovněž po rekonstrukci. I balkony a terasy jsou zdobené, ve sklepech najdete valenou klenbu, okna jsou špaletová. Tyto historické prvky ovšem doplňují samozřejmosti moderní doby, jako je například výtah. Byty se mohou pronajímat i s vybavením, přičemž si lze vybrat z variant PREMIUM a STANDARD. Je možný jak krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem, stačí si jen donést osobní věci.

Pronájem bytů Praha 7 - k dispozici jsou jednotky větších i menších rozměrů – od 1+kk až po 3+1 s různou výměrou. V šestém patře se nachází čtyři jedinečné podkrovní mezonetové byty, v přízemí jsou komerční prostory. Hledáte-li pěkné bydlení v Praze nebo místo pro vaši kavárničku či prodejnu, byty Ovenecká by mohly naplnit vaše přání.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N