Rovné a odolné epoxidové a anhydritové podlahy

Firma WePLAST se zaměřuje na veškeré podlahářské práce již od roku 1990 a od té doby nasbírala bohaté zkušenosti v oboru. Nenajdete většího odborníka na profesionální podlahářské služby včetně epoxidových, anhydritových, litých betonových a pěnobetonových podlah. Chcete-li mít dokonalou podlahu s perfektním povrchem, nechte si vybudovat či opravit tu stávající. Na povrch je aplikována speciální směs se samovyrovnávací, případně samonivelační schopností, to zaručuje, že bude podlaha na 100 % rovná. Tato technologie se často využívá nejen v rodinných domech, ale také v administrativních budovách a průmyslových halách po celé České republice.

Epoxidové podlahy do průmyslových hal a skladů

Vysoce odolné podlahy z epoxidu se díky dokonale rovnému povrchu používají do hal a skladů, kde splňují vysoké nároky na průmyslový provoz. Stěrková podlaha ve více vrstvách zvládne velké zatížení, např. jízdu s vysokozdvižnými a paletovými vozíky. Pryskyřicové epoxidové podlahy se vyznačují svou nepropustností, odolností proti chemikáliím a silnému mechanickému poškození. Povrch může být hladký nebo protiskluzový, nemá žádné spáry, a tak je naprosto bezpečný. Epoxidová pryskyřice je snadno omyvatelná a nenáročná na údržbu, navíc je bezprašná. Výroba takové podlahy je velice rychlá, nanáší se v tloušťce 2 až 3 mm. Stará vrstva se dá po čase obnovit tím, že se přebrousí a aplikuje nová vrstva. Vybírat můžete z několika barevných provedení ve vzorníku RAL v matném či lesklém designu.

Anhydritové podlahy nejen pro rodinné domy

Pro stavbu či rekonstrukci rodinného domu je rovná a pevná podkladová vrstva nutností, která je vhodná pro podlahové vytápění, což lité anhydritové podlahy splňují. Mezi výhody patří efektivnější vytápění domu, jelikož teplo prostoupí touto podlahou až o 40 % rychleji, na rozdíl od cementových potěrů. Na tento typ můžete nanést jakoukoliv finální vrstvu, např. dlažbu, PVC, plovoucí a vinylovou podlahu nebo koberec. Aplikace je snadná, často je anhydrit využíván také do administrativních budov, sportovních objektů a lehčích průmyslových hal. Není však vhodný do prostor s vysokou vlhkostí, kde je lepším řešením litý beton.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N