Rekonstrukce bytového jádra pozvedne vaše bydlení na úplně novou úroveň

Panelákové bydlení není zrovna snem o ideálním domově, přesto však díky modernizacím a rekonstrukcím může být komfortní i estetické. Nejvíce se celý byt změní, když nahradíte jeho nejproblematičtější část: prefabrikované bytové jádro. Uvidíte, jak příjemným místem pro relaxaci může být i ta nejmenší koupelna!

Moderní domácnost vyžaduje hygienickou a útulnou koupelnu

Tato kombinace koupelny a záchodu je památkou na éru komunismu, kdy byla umakartová jádra hojně využívána kvůli snadné montáži a nízké ceně. Sice tak rychle vznikly tisíce nových bytů, ale dnes je již materiál s nízkou životností většinou v mizerném stavu. Navíc nesplňuje požadavky na hygienu a neposkytuje dostatečnou zvukovou izolaci. V některých případech je třeba myslet i na bezpečnost, protože stará elektroinstalace již neodpovídá současným normám a představuje značné riziko. Samotné estetické hledisko přímo volá po rekonstrukci bytového jádra

Vaše nová koupelna

Jak bytové jádro nahradíte, to už je jen na vás. Můžete koupelnu zvětšit „oříznutím“ kuchyně či chodby, propojit ji se záchodem, nebo místnosti naopak oddělit, případně získat více prostoru výměnou staré vany za moderní sprchový kout… Samozřejmostí je nový nábytek a volba vhodného osvětlení, které místnost opticky zvětší a bude lichotit vámi zvoleným barvám. Kvalitní dlažba, obklady, rozvod elektřiny a hydroizolace změní vaši koupelnu k nepoznání. Před přestavbou ovšem nezapomeňte, že by se nemělo zasahovat do nosných konstrukcích domu. Pokud očekáváte, že dojde k jejich přetížení či jinému ovlivnění, včas vše ohlaste u stavebního úřadu a vyřiďte si nutná povolení. Nezapomeňte také informovat majitele bytu a oznámit probíhající práce sousedům.

Profesionální rekonstrukce bytového jádra či koupelny

Ať už jste se konečně rozhoupali k přestavbě bytového jádra, nebo bydlíte v historickém domě a rekonstrukce koupelny vám pomůže k vytouženému modernímu bydlení, neměli byste se do bourání a stavby pouštět sami. Profesionál, na jehož stránkách si budete moci předem prohlédnout reference a již uskutečněné realizace, vám ušetří spoustu problémů. Jste-li z oblasti Severní Moravy, můžete se bez obav obrátit na společnost Diamant, která na vaší koupelně odvede skutečně profesionální práci. Experti v oboru nejdříve ve vašem bytě změří vše potřebné, zjistí, jaké práce požadujete, a sestaví vám cenovou kalkulaci. Poté společnost připraví dle vašich představ bezplatný grafický návrh ve 3D, který budete moci dále konzultovat.

Autor: InHaus.cz

berusenka745
berusenka745 • před: 1 rokem a 24 dny

Dobrý den, ještě doporučím jednu vychytávku. Pokud máte menší byt a rádi byste ušetřili místo, tak si pořiďte posuvné dveře. Díky ním ušetříte místo tom, kde se dveře otevírají. Já si pořídila tyto https://www.stavebni-pouzdro.cz/Posuvne-dvere-SAPELI/Posuvne-dvere-SAPELI-ELEGANT-M40-sklo.html a tam kde přibylo místo jsem dala velkou skříň a zase je o místo navíc.Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N