Střecha dělá dům

Nevěříte? Pak si nechte zpracovat vizualizace různých variant střešních krytin a uvidíte, jak se změní celkový dojem z domu. I jiná barva udělá hodně, natož úplně rozdílná krytina či střešní okna, která prosvětlí podkrovní místnosti. V neposlední řadě tady jde také o úspory, lépe zateplená střecha ušetří peníze za vytápění.

Stavba střechy je nákladnou záležitostí, a tak je dobré ji pořádně promyslet. Na druhou stranu někdy není času nazbyt. Když se blíží zima či předpověď hlásí špatné počasí na následující měsíc, je potřeba dům zastřešit okamžitě. Dá se tedy nějak zkombinovat kvalita a rychlost? Jistě, pomoc je jednoduchá. Stačí oslovit odborníky.

Návrh vám ukáže novou střechu ještě před zhotovením

Způsobů, jak střechu konkrétní stavby vyřešit, moc není. Zato výběr krytin je obrovský. Častou potíží, která stavbu střechy zdržuje, bývá nerozhodnost klientů. V takovém případě je nejlepší nechat si zhotovit 3D vizualizaci, abyste viděli, jestli je to opravdu ten pravý šálek kávy.

V dnešní době je vizualizace před realizací zcela běžnou službou. Svým zákazníkům ji poskytuje i firma Střechy Novák zaměřující se zejména na střechy Praha a okolí. Zastřešení domu staví na míru a bez starostí od návrhu až k montáži doplňků. Ročně realizuje přes 300 střech u rodinných domů, ale i činžáků, v nichž se budují nebo rekonstruují luxusní podkrovní byty.

Poptejte se na nadkrokevní izolaci

Novou technologií, která letos vstupuje do popředí, je nadkrokevní izolace. Firma Střechy Novák ji umí, což pro klienty znamená značnou výhodu. Lepší zateplení totiž neexistuje, přitom zůstanou vidět dřevěné prvky střechy v interiéru. Jestliže vás čeká stavba či rekonstrukce střechy, určitě nad touto izolací popřemýšlejte.

Potíže se střechou řešte co nejdříve

Rekonstrukce a oprava střechy nepatří mezi záležitosti, na něž byste měli čekat. Jakmile pocítíte, že dovnitř někde fouká nebo zatéká, neváhejte. Poškození se časem zvětšuje a neskončí to jen střechou, postupně bude ničen interiér domu.

Střecha je pro dům jednoduše tak důležitá jako hlava pro tělo. Neslouží jen k tomu, aby nepršelo za krk, ale může také nadělat spoustu parády a ušetřit peníze za energie. Když je dobře provedená. A právě z toho důvodu je lepší spolehnout se na odborníky.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N