Jak vypadají moderní garážová vrata?

Pustili jste se do rozsáhlé rekonstrukce garáže? Pak byste neměli zapomenout ani na garážová vrata sekční, která jsou nejvýraznějším stavebním prvkem objektu. Při výběru hraje roli hned několik důležitých kritérií. Komfortní otevírání/zavírání by mělo být samozřejmé, ale kromě toho vyžadujte bezproblémový chod, dobré izolační vlastnosti a v neposlední řadě vysokou estetickou úroveň. Pokud se vám zdá, že jen málokterý výrobek odpovídá takto náročnému popisu, zaměřte se na sortiment české výrobní společnosti DMS Alfa.

Proč si pořídit garážová vrata české výroby?

DMS Alfa vyrábí sekční garážová vrata pro garáže, které jsou součástí rodinných domů, ale také pro samostatné a hromadné garáže. Všechny výrobky jsou již ve standardním provedení zatepleny 40mm vrstvou polyuretanové pěny a velmi dobře izolují teplo i zvuk. 

Garážová vrata na míru jsou dostupná v širokém barevném spektru a designových variant. Ovládání je řešeno automaticky, prostřednictvím spolehlivých pohonů s integrovaným přijímačem. Kromě toho lze s vraty manipulovat také manuálně.

Předokenní rolety zamezí přehřívání interiéru

Garážovými vraty však sortiment české výrobní firmy nekončí. Na své si přijdou také zájemci o stínící systémy – konkrétně o venkovní rolety, které lze namontovat v rámci realizace novostavby i dodatečně. Zda si vyberete pohodlné automatické, nebo klasické ruční ovládání, je na vás. V nabídce najdete obě varianty.

Venkovní rolety umí v interiéru navodit příjemné klima. V průběhu zimních měsíců pak minimalizují tepelné ztráty. DMS Alfa používá hliníkové lamely s výplní z polyuretanové pěny – díky tomu mají lamely dobré akustické vlastnosti.

DMS Alfa patří k největším tuzemským výrobcům a portfolio produktů zahrnuje také výsuvné markýzy, rolovací mříže a průmyslová vrata. Chcete-li se o sortimentu dozvědět více, zamiřte na http://www.dmsalfa.cz.

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N