Infrasauna prohřeje vaše tělo až do morku kostí

Pro každého milovníka tepla je jistě velkým lákadlem sauna. Bez ohledu na to, jak zuřivý venku řádí mráz, prohřát si tělo kdykoliv zachceme, to je beze sporu sen, který už dnes není tak nedostižný. Nehledě na to, že saunování prospívá našemu zdraví po fyzické i psychické stránce – takže se není čemu divit.

 

Můj nedávný objev určitě potěší všechny příznivce horka. Je tu totiž řešení nad rámec našich očekávání, protože není vůbec složité pořídit si pravou finskou saunu přímo do interiéru vlastního domu a nebo si nechat vybudovat veřejnou a zajistit si tím zdravý a účelný předmět podnikání.

Stačí si vybrat

V základu e-shop FinskáSauna.cz nabízí krom jiného výrobu klasické infrasauny, která je konstruována poctivým způsobem, s nešizenou tloušťkou materiálů, sendvičovými stěnami a technologiemi, jež vydrží několik desetiletí. I když působí mohutně, je tento typ pro 2-4 osoby prostorově velmi nenáročný, aby se vešel do každého bytu.

Pýchou výrobce jsou interiérové modely luxusních infrasaun a dají se instalovat prakticky v jakémkoliv suchém prostředí – třeba v ložnici. Dřevěné obklady, lavice i řešení osvětlení vás překvapí skoro natolik, jako rychlost, kterou je sauna připravena k použití, což bývá zpravidla za pouhých deset minut.

Pokud je touha po domácí sauně větší než fakt, že pro ni není dostatek místa, není nutné věšet hlavu a svého snu se vzdát. Tým odborníků Finské Sauny řešil tuto situaci nesčetněkrát a díky neustálým vzdělávacím procesům v oblasti si umí poradit i s realizací jakékoliv atypické infrasauny šité na míru třeba právě vám.

Rozdíl ve způsobu využití

Provozní teplota infrasauny bývá daleko nižší než ve finské sauně, a proto délka pobytu v ní může být delší a bez přestávek. Díky tomu si svých horkých 25-45 minut mohou vychutnat i lidé se zvýšeným krevním tlakem, kterým klasické saunování obyčejně nedělá dobře. Teplo lišící se zdrojem a intenzitou pronikání do těla tedy může být léčivým zážitkem každému z nás.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N