Originální bytové doplňky, které vám vykouzlí úsměv

Přemýšlíte, jaké vychytané a originální bytové doplňky vám ještě chybí? Designových polštářků, talířků, mističek, hodin, pánviček, ručníků a dalšího vybavení není nikdy dost, ale pokud bychom měli jmenovat něco, co nesmí žádnému milovníkovi designu a dobré kávy nebo čaje chybět, tak je to stylový hrnek.

Proč? Protože kávu si dáme rádi všichni, a pokud ne kávu, alespoň caffe-latte nebo ovocný čaj. A všechny tyto tekuté dobrůtky chutnají nejlépe z oblíbeného hrnečku, který si můžete vzít do ruky třeba na schůzku nebo si svůj nápoj v klidu vypít v autě. Každý takový má. Nebo vy ještě ne?

Keep Cup - hrnek, co vydrží

Největší problém hrnků je, že se rozbíjejí. Plastové kelímky na jedno použití jsou zase opravdu nepraktické a ničí životní prostředí. Souhlasíte? Tak to se vám bude líbit filozofie designových hrnků KeepCup.

Tyto designové hrnky z Austrálie vymysleli sourozenci Forsythovi proto, že kelímky na jedno použití znečišťují zemi. KeepCupy jsou ekologické a netoxické. Jen tak se nerozbijí a k tomu ještě hezky vypadají. 

Rádi bychom podotkli, že s KeepCupem budete také originální. V Česku ještě tolik rozšířené nejsou, v zahraničí se z nich stal fenomén. Je to něco jako voda Voss nebo Blk. Věc, kterou musíte mít, vyfotit si ji na Instagram a pochlubit se jí.

Hrnek, co udrží kávu teplou

KeepCup ovšem není jen o vzhledu. Hrnky jsou dostupné ve čtyřech různých velikostech (extra malé, malé, střední a velké, aby se vešly do každé myčky i kávovaru) a mnoha barevných kombinacích. Barvy jsou většinou jemné, pastelové.

Hlavním plusem hrnků je schopnost udržovat tekutiny dlouho teplé. Káva bude horká zhruba o třicet minut déle než v běžném hrnku a díky silikonovému uzávěru se jen tak nevyleje.

 

A ještě něco. Pokud vám vadí pít z plastu, KeepCupy se dělají také ve skle. Samozřejmě jim nechybí žádná ze jmenovaných výhod. Tak co, zkusíte je? Podobně jako třeba vodu Voss je neseženete úplně lehce. V sortimentu je určitě má český e-shop Different.cz, který se zaměřuje na originální designové vychytávky a vybavení do bytu. Pokud nechcete, aby váš byt byl stejný, nudný a obyčejný, tak si určitě projděte tyhle originální bytové doplňky. S nimi váš domov opravdu rozzáříte.

Autor: Different.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N