Přijďte se podívat na výstavu Umění dřeva

Kromě děl českých umělců a designérů se můžete těšit na kuriozity, netradiční hudební nástroje, ukázky řemesel, exotické šperky a mnoho dalšího. Raritou je slavnostní odhalení nově nalezeného předmětu českého génia Járy Cimrmana. Je připraven bohatý doprovodný program, hudební vystoupení, dílny, ochutnávka rumů, herna a pokus o rekord.

Výstava Umění dřeva se uskuteční ve dnech 4. – 7. 2. 2016 v Praze v Průmyslovém paláci. Tato výstava představí tradiční přírodní materiál v uměleckém, mytologickém, historickém, tradičním i netradičním pojetí. Nebudou chybět předměty zajímavé svou historií, zpracováním i využitím. Mezi zajímavosti patří umělecká díla českých umělců, obrazy, sochy, kola loukoťová i jízdní, hudební nástroje známé a méně známé, historické stolní hry, designové předměty mladých designérů a výtvarníků, historický i moderní nábytek a originální šperky, vějíře a další doplňky z různých druhů dřeva. Raritou mezi exponáty bude celosvětová premiéra slavnostního odhalení nově nalezeného předmětu, který vyrobil nejslavnější český génius Jára Cimrman. Proběhne také pokus o rekord ve stavbě nejvyšší věže z dřevěné stavebnice.

Patronem výstavy je výtvarník a spisovatel věnující se dřevu Martin Patřičný. 

Během trvání výstavy je připraven i doprovodný program (degustace rumů z dřevěného sudu, stavba nejvyšší věže z dřevěné stavebnice, hudební vystoupení, ukázky práce řezbářů, přednášky a komentované prohlídky, herní koutek a dílna pro děti i dospělé).

Akce probíhá v rámci veletrhu Dřevostavby 2016 v Průmyslovém paláci v Praze

  • Informace o akci na www.drevostavby.eu/umeni-dreva.html
  • Název výstavy: Umění dřeva
  • Datum: 4. – 7. 2. 2016
  • Místo: Výstaviště Holešovice, Průmyslový palác – pravé křídlo, PRAHA

Autor: Terinvest s.r.o.Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N