Stavební materiál

Stavební materiál

Vyhledat profesionály:

Totem

Praha 9

Oficiální distributor dřeva Accoya® a terasového systému Accoya® DECK pro Českou republiku a Slovensko. Prodej řeziva Accoya®, frézovaných profilů Accoya®, fasádních a terasových profilů Accoya®, výroba a prodej madel ze dřeva Accoya®. Dovoz kanadského západního červeného cedru z Britské Kolumbie. Prodej řeziva, konstrukčních hranolů a frézovaných profilů z červeného cedru. Prodej palubek, střešních a obkladových šindelů z červeného cedru. Výroba a prodej interiérových obkladů CEDAR 3D PANEL a velkoformátových fasádních profilů RED CEDAR CLIP SYSTEM z červeného cedru. Dovoz a prodej tropických dřevin. Sušení dřeva v moderních velkokapacitních sušárnách. Zakázková výroba. Odborná montáž.

pavatex-eshop.cz

Újezdeček 415 01

Společnost www.pavatex-eshop.cz je prodejcem dřevovláknitých desek švýcarské výroby Pavatex. Působíme po celé České republice. Udržujeme stále skladové zásoby. Cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkům švýcarskou kvalitu za "české ceny".

G.E.A. Vetrano - Mega-Sunshine

Praha 4

Nabízíme solární systémy pro ohřev vody a přitápění pro úsporu nákladů pro domácnosti i firmy. Fotovoltaické elektrárny pro vlastní výrobu elektřiny. Tepelné čerpadla s vysokou úsporností, krby a krbové kamna do obytných prostor. Vše připravíme na míru vašim požadavkům. Dále nabízíme konzultace a poradenství zdarma.