Truhláři

Seznam drobných truhlářů a truhlářských firem

Foto katalog truhlářů a truhlářství. Vyberte si dobrého truhláře pomocí fotografií jeho práce a podle recenzí.

Vyhledat profesionály:

VŮNĚ DŘEVA s. r. o.

Lomnice nad Popelkou

Firma VŮNĚ DŘEVA s.r.o. s více než 16-ti letou tradicí se specializuje na truhlářství, zakázkové truhlářství, výrobu nábytku, výrobu kuchyní z masivu ve stylu Provence a v Anglickém stylu

Truhlářství Miček

Velké Hamry

Naše firma působí na trhu již od roku 1997. Za tu dobu jsme realizovali spoustu zakázek a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří naše služby využívají opakovaně. Naši prodejnu a výrobnu naleznete ve Velkých Hamrech - v severních Čechách v krásném horském prostředí, blízko Českého ráje. Můžete se u nás podívat na ukázky z našeho sortimentu a vše si důkladně osahat a udělat si tak přesnější představu. Truhlářství je velmi staré řemeslo, které dosáhlo neobyčejné dokonalosti už ve starém Egyptě. Tradiční truhlářské nářadí (dláto, pila, hoblík atd.) je také známo už od starověku. V Evropě se truhláři rozšířili ve středověku, když si i prostí lidé začali pořizovat nábytek. Podle toho, který druh nábytku v dané době převládal, se někdy nazývají také stolaři. V angličtině a v románských jazycích se truhláři a tesaři označují stejným slovem. Truhlářské dílo může být: z masivu, což je klasická truhlařina ze dřeva. Dnes se tento způsob používá v případě nábytku jen u replik (nostalgie). Tento způsob je nákladný a nábytek z masivu je těžký. z nových hmot - na trhu je nepřeberný výběr laminátových desek a kování. Výrobky jsou levnější a lehčí.

Totem

Praha 9

Oficiální distributor dřeva Accoya® a terasového systému Accoya® DECK pro Českou republiku a Slovensko. Prodej řeziva Accoya®, frézovaných profilů Accoya®, fasádních a terasových profilů Accoya®, výroba a prodej madel ze dřeva Accoya®. Dovoz kanadského západního červeného cedru z Britské Kolumbie. Prodej řeziva, konstrukčních hranolů a frézovaných profilů z červeného cedru. Prodej palubek, střešních a obkladových šindelů z červeného cedru. Výroba a prodej interiérových obkladů CEDAR 3D PANEL a velkoformátových fasádních profilů RED CEDAR CLIP SYSTEM z červeného cedru. Dovoz a prodej tropických dřevin. Sušení dřeva v moderních velkokapacitních sušárnách. Zakázková výroba. Odborná montáž.

PMP Trade s.r.o.

Jičín

Ručně vyrábíme originální produkty z masivního dřeva s mnohaletou životností pro interiér a exteriér Kompletní návrhy a realizace na míru ve spolupráci s architekty a designery Všechny výrobky lze individuálně upravit podle Vašich představ

Frisch Holz-Systembau s.r.o. schody, schodiště a nerezové zábradlí

Veselí nad Lužnicí

Již druhé desetiletí pro Vás vyrábíme dřevěné schodiště a kovové schodiště všech tvarů a typů. Naše výrobní prostory se nacházejí v jižních Čechách ve městě Veselí nad Lužnicí a rozkládají se na ploše 10 000 m2. Veškeré dřevěné schodiště jsou vyráběna nejmodernějšími technologiemi pomocí CNC strojů. Firma FHS zaměstnává více než 130 lidí a své výrobky prodává do 13 zemí Evropy. Naše produkty jsou pouze z kvalitních dřevin, které nakupujeme od prověřených dřevařských firem z celé Evropy. Veškerý materiál na výrobu schodišť máme uložený ve vlastních skladech, a proto umíme velice rychle reagovat na objednávky zákazníků. V sortimentu ale nejsou pouze interiérové dřevěné schodiště. Nabízíme také ocelové schodiště, nerezové schodiště, schody s kaleným sklem nebo jejich kombinace. V naší kovovýrobě, kde produkujeme veškeré komponenty jak ke dřevěnému, tak kovovému schodišti, pro Vás vyrábíme i nerezové zábradlí, hliníkové zábradlí a zábradlí na venkovní balkóny. I zde jsou používány moderní CNC stroje, které zaručují velmi vysokou přesnost. Veškerá schodiště jsou před finálním lakováním sestavena, aby byla zaručena kompletnost a přesné opracování všech dílů. Potom jsou schody opět rozebrány a přesunuty do lakovny, kde vzniká požadovaná povrchová úprava. Poslední operací je kvalitní zabalení všech dílů a příprava na expedici, kterou zajišťujeme vlastními vozidly, což znamená bezproblémovou dodávku přímo k zákazníkovi.

Artmann.cz

Praha 4

Amonit interiéry s.r.o.

Praha

Pod značkou Amonit působíme na trhu již deset let. Za tuto dobu jsme našim spokojeným zákazníkům dodali tisíce vestavěných skříní zejména v Praze. Naším hlavním výrobním artiklem jsou vestavěné skříně a kuchyně na míru.

Rudolf Zubalík

Bystřice nad Pernštejnem

Nabídka tesařských a pokrývačských prací. Výroba pergol i netradičních zahradních doplňků a dekorací. Realizace srubových a roubených staveb.

Stylishrooms

Praha - Běchovice

Vestavstyl, s.r.o.

Mochov

kompletní vybavení vašeho interiéru