Architekt

Seznam architektů na InHaus.cz

Stavíte nebo přestavuje dům ve větším rozsahu. Pak zřejmě budete potřebovat architekta. Úkolem architekta je proměnit vaše touhy a potřeby do vizuálního konceptu a do celé stavby. Architekt vám také bude hlídat rozpočet celého prjektu a bude koordinovat veškeré firmy a řemeslníky, kteří se na stavbě podílejí.

Vyhledat profesionály:

Little design s.r.o.

Praha

Studio Little design bylo založeno v roce 2010 a od té doby se věnuje návrhům a realizacím dětských interiérů. Dětský pokoj chápeme jako harmonický celek. Spojujeme promyšlený návrh a kvalitní vybavení dětského interiéru.

David Architekti

Praha 6

Architektonické studio je vedené dvěma architekty Ing. arch. I g o r e m  D a v i d e m  a Ing. arch. A l e š e m  D a v i d e m. Studio tvoří odborně zdatný a zkušený team, který zajišťuje veškeré práce nezbytné pro návrhy, projekty, projednání s úřady a realizace domů a interiérů. • Naše návrhy, to je tvůrčím a nápaditým způsobem vyjádřené, co máte na srdci, ale na co jste třeba ještě nepomysleli. • Naše realizace, to je team lidí s odbornými znalostmi a zkušenostmi, kteří Vás v tom nenechají.

Adam Rujbr Architects

Brno, Praha

Společnost Adam Rujbr Architects s.r.o. byla založena v lednu 2004 v Brně. Jedná se o studio s mezinárodními zkušenostmi a s výkonným týmem sedmi stálých a pěti desítek externích spolupracovníků. Hlavními obory činnosti jsou architektura, projekce a inženýrská činnost. Naši klienti jsou z celé České Republiky, kanceláře máme v Brně a v Praze. Majitelem a hlavním architektem společnosti je Ing. arch. Adam Rujbr. Hlavním projektantem je Ing. Jan Kostelka. Hlavním inženýrem projektů pro oblast Moravy je Ing. Michal Surka, pro oblast Prahy a Čech Ing. arch. ing. Karel Kadeřábek. Adam Rujbr Architects s.r.o. má sídlo v Brně a pobočku v Praze a disponuje nejmodernějším technickým vybavením. Vysoké efektivity je dosahováno sdílením dat po síti a nejmodernějším SW vybavením. Společnost Adam Rujbr Architects s.r.o. je od roku 2007 držitelem certifikátu ISO 9001:2001. Vysoký důraz kladený na další vzdělávání všech členů týmu Adam Rujbr Architects s.r.o je uplatňován prostřednictvím partnerské organizace Archall o.p.s., jejímž je Adam Rujbr zakladatelem a předsedou správní rady od roku 2000 doposud.

Ing. arch. Tibor Csukás

<b>Jsem architekt moderního bydlení. Vytvářím stylové interiéry s důrazem na praktičnost a nápaditost. Navrhuji kultivované domy v souladu s krajinou.</b> Zabývám se návrhy rodinných domů, dřevostaveb, přestaveb domů, venkovských stavení a bytů, půdních vestaveb, návrhy interiérů a dalších staveb bytové a občanské výstavby. Mezi mé další oblíbené činnosti patří nástěnná malba, užitná grafika a vizualizace.

Jestico + Whiles

Praha 4

Jestico + Whiles is an award winning architecture and interior design practice with offices in London and Prague. At the forefront of innovation and design excellence, the practice has won over one hundred national and international awards.

TOP OFFICE spol. s r.o.

Brno - Praha

Jsme přední český dodavatel vybavení pro administrativní prostory. Našimi hlavními produkty jsou kvalitní a moderní kancelářský nábytek a manažerský nábytek. V naší nabídce také najdete sedací nábytek, recepční pulty, výškově stavitelné stoly, akustické příčky, jednací a konferenční stoly. Návrhy interiérů kanceláří zdarma!

claro.

Praha

My Architect

Praha a střední čechy

Nabízím zpracování architektonické studie novostavby, rekonstrukce nebo úpravy interiéru. Z ní následně vycházím při tvorbě stavební dokumentace. Jedná se nejčastěji o dokumentaci ke stavebnímu řízení, prováděcí dokumentaci nebo projekt interiéru. Vedle základních služeb Vám poskytnu také další nezbytné informace v oblasti nemovitostí, zhodnocení stavu objektu, stavebního práva, zaměření staveb, odborných průzkumů, poradenství v oblasti materiálů a technologií, rozpočet, zajištění komunikace s úřady apod. Před zahájením prací je vhodné si připravit podklady a stavební program. Architektonický návrh Vám vypracuji na základě konzultací, zaměření a dalších průzkumů. V první fázi se jedná o řešení dispozice a uspořádání prostorů a hmot. V další fázi se zaměřuji na materiálové a barevné řešení doprovázené fotorealistickou vizualizací. Schůzku je možné domluvit na místě stavby nebo v mé kanceláři u metra Vltavská.

Apex Arch s.r.o.

Praha

Atelier designu a architektury v Praze. Typové i zájazkové projekty rodinných domů.

iKuchyne

Bratislava

Kuchyně na míru se službami architekta.

vaidaDESIGN

Praha 3-Vinohrady

Interiérové studio vaidaDESIGN se zaměřuje na návrhy, design a realizace soukromých a komerčních interiérů. Naše služby obsahuje konzultace, návrhy interiérů až po realizace na klíč. Rekonstrukce, stavba domu, nebo jen dekorace interiéru – vše bereme jednoznačně zodpovědně a s individuálním přístupem ke každé zakázce.

Aleš Ležatka

Brno

Fotografický ateliér zaměřen na fotografování architektury a interiérů. Dokumentární fotografie.

Ateliér bytový architekt

Praha 7

Jsme ateliér zaměřený na návrhy a realizaci interiérů. Poskytujeme klientům všechny služby spojené s touto tvorbou již od roku 2000. Poskytujeme kompletní servis od návrhu po jeho realizaci. Navrhujeme interiéry v Praze a po celé ČR. Specializujeme se na interiérový design, na tvorbu nadčasového a propracovaného prostředí, odrážející osobnost a preference klienta. Realizace interiéru dle návrhu, rekonstrukce, stavební úpravy, autorský dozor při realizaci Spolupráce s ověřenými dodavateli vybavení a kvalitními řemeslníky

HOME 3 s.r.o

Praha

<b>„Jsme česká technologická firma, která vyvinula systém zdravého domu inspirovaný filosofií feng shui“</b> Aktivní dům = soulad mezi úsporným vytápěním, výrobou vlastní energie a kvalitou vnitřního prostředí - Pasivní dům šetří spotřebu tepelné energie, zanedbává ale problematiku „výměny vzduchu“ v obytném prostoru. - Alternativou vysoké investice do maximální možné izolace je investice do obnovitelných zdrojů – přerozdělení finančních prostředků. - Vedle sledování jediného parametru – úniku tepla - se aktuálním trendem moderního zdravého domova stává jeho aktivace. - Naše domy s technologií HOME3 akcentují důležitost regenerace vnitřního prostředí při minimalizaci energetických nákladů.

PŠENČÍK SEMANČÍK ARCHITEKTI

Zlín, Brno

Jsme tým architektů a stavebních inženýrů, který navrhuje a realizuje stavby od prvotního nápadu až po předání hotové stavby investorovi. Sídlíme v Brně a ve Zlíně, služby ale nabízíme v celém Jihomoravském a Zlínském kraji jako například v Kroměříži. Tvoříme vstřícnou, svěží a tradice znalou architekturu. Podílíme se na všech stupních projektu, zajišťujeme autorský dozor a koordinujeme navazující průzkumy, výběrová řízení i další procesy vzniku stavby.

PODHAJECKY.CZ

Liberec 3

SOLAR - STOP | Protisluneční a ochranné fólie

Praha

Zaměřujeme se na prodej a instalace okenních, bezpečnostních, UV i tepelněizolačních folií a autofólií. Zajišťujeme distribuce a školení montážních firem. Nabízíme celopolepy vozidel, dekorativní a design fólie.


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS