Drobné stavební práce

Drobné stavební práce

Foto katalog stavebních firem a drobných živnostníků, kteří rádi provedou malé stavební práce, zrekonstuují nebo opraví byt či dům.
Vybírejte podle fotografií jejich práce a podle recenzí.

Vyhledat profesionály:

Izolace zdiva a sanace vlhkého zdiva – František Hróz

Přerov

Nabízíme komplexní služby od průzkumu přes návrh až k realizaci sanačních prací, a to jako přímý dodavatel nebo formou subdodávky. Nabízíme sanační služby pro administrativní budovy, školy, školky, obecní úřady, historické, církevní a památkové chráněné budovy, bytové a rodinné domy, provozovny, obchody, penziony.

Kachlova kamna a krby

Litoměřice

stavby,rekonstrukce,poradenství zahradní krby,udírny

Josef Trojan

Mnichovo Hradiště

provádím dle Vašich požadavků výkopové a zemní práce mini- rypadlem KOMATSU PC 03.Díky malým rozměrům minirypadla dokážu pracovat i v místech,kde mají větší stroje problémy (např.oplocené pozemky s úzkým vjezdem,uzavřené dvory rodinných domů atd.) Díky malé hmotnosti stroje a použití gumových pásů nedochází k velkému zatěžování terénu a tím k jeho poškození (zámková dlažba,trávníky apod.)

Nehera Pavel

určice

veškeré zednicky práce,zateplení budov atd.

Aktivní vinné sklepy

Praha

Po úspěšném zahájení činnosti v roce 2008 se stala naše společnost nedílnou součástí evropského vinného trhu. Díky realizaci desítek aktivních sklepů jsme si upevnili místo mezi odborníky na archivaci vína. Naše stále se rozvíjející znalosti promítáme do dalších inovací a to nejen v oblasti stavební, ale také do návrhů nábytku a vhodných klimatizací. Zabýváme se zejména návrhy a realizací privátních vinoték. Současně jsme dokončili několik komerčních projektů (např. vinotéku Passage – Le Bouchon). Za námi stojí tým zkušených odborníků, řemeslníků a designérů. Spolupracujeme s předním světovým 3D grafikem, který je schopen vytvořit věrný obraz Vašeho budoucího vinného království. Snažíme se námi nabízené služby i nadále vylepšovat. Oba majitelé společnosti studují víno na prestižním londýnském institutu WSET- Diploma. Zde čerpají další inspiraci pro vhodné uskladnění vína. Zároveň si prohlubují znalosti v oblasti samotných vín od lektorů s věhlasným titulem Master of Wine. Pro Váš nově vybudovaný sklep rádi navrhneme a případně i dodáme vhodnou skladbu vín k archivaci.