Designéři a umělci

Designéři a umělci

Vyhledat profesionály:

Little design s.r.o.

Praha

Studio Little design bylo založeno v roce 2010 a od té doby se věnuje návrhům a realizacím dětských interiérů. Dětský pokoj chápeme jako harmonický celek. Spojujeme promyšlený návrh a kvalitní vybavení dětského interiéru.

David Architekti

Praha 6

Architektonické studio je vedené dvěma architekty Ing. arch. I g o r e m  D a v i d e m  a Ing. arch. A l e š e m  D a v i d e m. Studio tvoří odborně zdatný a zkušený team, který zajišťuje veškeré práce nezbytné pro návrhy, projekty, projednání s úřady a realizace domů a interiérů. • Naše návrhy, to je tvůrčím a nápaditým způsobem vyjádřené, co máte na srdci, ale na co jste třeba ještě nepomysleli. • Naše realizace, to je team lidí s odbornými znalostmi a zkušenostmi, kteří Vás v tom nenechají.

Závěsy-interiér

Praha 3

Nabízíme stylové a originální Anglické výrobky za přijatelné ceny. Závěsy * Záclony * Tapety * Čalounění * Dětský pokojíček * Polštáře * Kosmetické taštičky * Lifestyle Šijeme dle požadavku z vybrané látky. Provádíme montáže kolejnic. Přivítáme vás v přijemném a relaxačním showroomu na Praze 3 - Žižkov. Nabízíme osobní služby. Barevné poradenství zdarma.

Z MASIVU CZ

Jičín

Výroba a prodej parkových laviček, zahradních doplňků a dekorací, kompostérů a jiných. Originální desingové výrobky pro zahradu

claro.

Praha

ARTLIPA - Umělecká designová díla

Praha

A R T L I P A - Jindřich Lípa OBRAZY: http://www.artlipa.cz/ https://www.facebook.com/artlipa.cz/ DESIGNOVÉ KOBERCE: http://carpet.artlipa.cz/ HLAVNÍ ART ZAMĚŘENÍ: Abstraktní velkoformátové obrazy do moderních interiérů Malba obrazů na konkrétní objednávku dle artmatric (- estetické vzorové matrice) Návrhy a výroba designových koberců ART WORK SPECIÁL: - malba obrazu společně se zákazníkem (zážitkový program) - akční painting – (presentační malba před publikem) VÝSTAVY: Valdštejnská zahrada – obrazy (1982, Praha) Galerijní kavárna – Káva Káva Káva (obraz olej, koláže, 2003,Praha) Galerie Zlatý Kohout – velkoform.obrazy (2/2005, Praha) stálá výstava – Pasáž Broadway – velkoform.obrazy, koláže (Praha centrum, 2006 – 2009) Galerie Zlatý Kohout – „Všehochuť” (obrazy, naivní surrealismus, koláž, 3/2007, Praha) Spazio Tadini’s art Gallery – „Velvet revolution” (obrazy, 11+12/2008 , Miláno) Soronna Gallery Nevera hall – „Finestre Aperte” (obrazy, 1/ 2009, Soronna Itálie) Galerie Zlatý Kohout – „Affection I.” (abstraktní fotoobrazy, 10/2011, Praha) Galerijní kavárna V Sedmém nebi – „Affection II.” (abstraktní fotoobrazy, 11,12/2011 - 1/2012,Praha) Galerie Knihovny Radotín – „Affection III.” (abstraktní fotoobrazy, 5+6/2012, Praha) Galerie DOX – „Salon umění – malba” (naivní surrealismus, 5/2012, Praha) Galerie Gnoze (XXL) – „Obrazy srdce” (obrazy, 6-8/2012, Louny) Galerie Gnoze (XXL) – „Obrazy srdce” (obrazy, 6-8/2013, Louny) Kruh Radotínských výtvarníků – Salon (2013) Kruh Radotínských výtvarníků – Salon (2014) International art Gallery - virtuální výstava (abstraktní velkoform. obrazy, 8+9-2015) Kruh Radotínských výtvarníků – Salon 2015) Free Art Friday - Společná výstava (3/ 2016 Vesna, Praha) Kruh Radotínských výtvarníků – Salon 2016) Video rychlovýstava „Affection IV.” – music performance - sk. Flou (abstraktní fotoobrazy - 5/2016, Klub Level, Praha) DESIGN TVORBA - VÝROBA: Carpet Artlipa Design (r. 2014) - umělecká odnož autorovy výtvarné aktivity Artlipa – výroba moderních designových koberců ve spolupráci s italskou renomovanou firmou Radici Pietro Industries & Brands S.p.A – přes pob.Čr Sit-In s.r.o (artmatrice – vzory: moderní, industriální, eklektický, minimalistický, retro, glamour) Distribuce: Hlavní – Prodejní řetězec Breno; E-shop: www.carpet.artlipa.cz; int.presentace přes In.haus a další… OCENĚNÍ A VYZNANENÁNÍ: Evropská cena (udělila: European union of arts – 5/2009) Medaile Franze Kafky (udělil: European circle of Franz Kafka – 7/2009) (výše napsané je výňatkem z autobiografie autora na: http://www.artlipa.cz/autobiografie/ )

Aqua Ventus Academy

Praha

Škola tradičního feng shui, poradenství feng šuej, bytový design se zaměřením na feng shui. Realizace kompletních staveb od výběru pozemku, projekt, stavbu, design.

Gadesign

Nymburk, Milovice

Jsem interiérová designérka. Návrhům a realizacím se věnuji více jak 5 let. Dělám je po svém, avšak vždy v souladu s přáním a potřebami každého klienta.

Artmann.cz

Praha 4

Tadeáš Sikora

Třinec

Tvoří a hledá nové výtvarné směry a současně se zabývá designem ve stylu minimalismu a hi-tec. V oblasti nábytku, obrazů a projektů interiéru. Spolupracuje s různými design-studii.

Apparel BOX s.r.o.

Praha 4, 140 00

navrhujeme a realizujeme interiéry s radostí a pro radost

3Decor Design s.r.o.

Ostrava

Máte rádi originální interiér? Vyžadujete kvalitu? Chcete se přesvědčit, že výrobky a spolupráce s 3Decor je exluzivní a originální řešení vašeho interiéru ? Nevybrali jste si z naší nabídky motivů? Kontaktujte nás. Náš tým je připraven vypracovat Vám v krátkém čase návrh interiéru včetně věrných 3D vizualizací.

Interior Design Studio GATTABIANCA

Praha

Interiérové design studio GATTABIANCA. Návrhy a realizace luxusních a nadstandardních interiérů na klíč. Dovoz a vybavení nábytkem osvětlením a doplňky. Autorský dozor a koordinace.

Armenit s.r.o.

Praha 6

Společnost Armenit s.r.o. se zabývá tiskařskými službami pro reklamu i pro radost. Vybavte si domácnost originálně potisknutým porcelánem, plechovkami a dotvořte tak vlastní design bydlení.

Václav Vaněk - VVDiamonds

Praha 1

Společnost VVDiamonds nabízí překrásné šperky s diamanty, drahokamy nebo polodrahokamy. Jako člen izraelské diamantové burzy nabízí také investiční diamanty za výhodné ceny s certifikací.