Zahradní práce

Zahradní práce

Katalog zahradních firem, které provedou veškeré zahradní práce na vaší zahradě. Vybírejte podle recenzí a podle fotografií jejich práce.

Vyhledat profesionály:

Zahrady Bula

Praha 10

Komplexní řešení zahrad a závlahové systémy Naše společnosti se zabývají komplexní realizací zahrad včetně automatických závlahových systémů a pěstováním okrasných rostlin. Naše služby spočívají v návrzích, realizacích a údržbě zeleně na vaší zahradě. NABÍZÍME VÁM KVALITNÍ SLUŽBY V OBORU ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY A REALIZACE ZAHRAD. Naše práce zaměřujeme na realizace různých zahradních ploch. Svým klientům nabízíme údržbu a návrhy zahrad, které přesně kopírují jejich potřeby a požadavky. Součástí naší nabídky služeb je také zajištění a instalace závlahových systémů.

Garden Centrum

Ostrava

Zabýváme se prováděním těchto prací: - Realizace zahrad od A do Z - Vizualizace Vaší budoucí zahrady v kvalitním 3D zobrazení - Okrasná a koupací jezírka, včetně čistících zón, potůčků a vodopádů - Zakládání trávníků - Záhony, štěrkové zahrady, dodávka kamenů - Závlahové systémy (Claber, Rainbird) - Provádění drobných stavebních prací - Stavba gabionů, plotů, zídek - Zpevněné plochy, zámkové dlažby, kamenné koberce - Odstraňování náletových dřevin - Sadové úpravy veřejných prostranství - Údržba veřejné zeleně - Pravidelná komplexní údržba zahrady

BRUDRA

Praha 4

Nabízíme široký sortiment pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek. Naše produkty můžete zakoupit jak v kamenných obchodech, tak v našem e-shopu. Více informací o našich službách a pobočkách na našich webových stránkách.