Kovářství

Seznam kovářských firem a uměleckých kovářů

Vyhledat profesionály:

Brány na míru

Zaječice

Jsme výrobce ručně kovaných bran a plotů, vyrábíme samonosné posuvné brány a pojízdné brány. Vytvoříme Vám návrh na elegantní, stylový a originální plot s uměleckým designem. Lze zvolit hladké nebo luxusnější ozdobné provedení. Pro celkový dojem jsou důležité detaily, lze si vybrat z různých typů nýtů a zakončení plotových tyčí.

Umělecké kovářství Mittner

Brno

Od mnoha jiných kovářství se lišíme naším přístupem k práci. Ta pro nás není pouze způsobem, jak si vydělat na živobytí, ale především něčím, co milujeme. Jsme malá firma, ale s velkou produkcí. Do výrobků vkládáme kousek srdce a na našich výrobcích je to znát maximální možnou měrou. V každém svícnu, v každém kousku mříže či zábradlí, který vzejde z naší kovárny, je obrazně řečeno i kousek nás samotných. Kvalita našich výrobků a spokojenost zákazníků jsou u nás na prvním místě. Proto také spolupracujeme s ověřenými firmami zabývajícími se povrchovou úpravou. U posuvných a otočných bran zajistíme i jejich dálkové ovládání. Kompletní realizace od návrhu až po montáž výrobku je samozřejmostí. Můžete si být jisti, že kvalita bude prvotřídní a naše výrobky bez problémů odolají povětrnostním vlivům a ani během let neztratí nic na své kráse. Řídíme se rčením „náš zákazník, náš pán“, a proto pro spokojenost zákazníka děláme vše. Nezávazná konzultace je samozřejmostí, stejně jako včasné dodání a vysoká kvalita konečného výrobku.

KlaTan - Kované ploty

Kladno

Jsme přímý výrobce kovaných plotů i bran a klademe velký důraz na kvalitu při výrobě i realizaci Naše dvacetileté zkušenosti nám umožňují nabízet jen ty nejlepší služby Základní povrchová úprava zajistí po desetiletí stejný vzhled bez nutnosti údržby Rádi vám zhotovíme několik návrhů, a to nezávazně a zdarma V nabídce máme hned několik produktových řad a velký výběr ozdobných doplňků Ploty a brány vyrábíme i na míru (řada Exclusive) Nejsme pouze výrobci, ale zajišťujeme kompletní dodávku (stavební práce nevyjímaje) Jsme schopni dodat i kované zábradlí, společně s bránou či plotem

KLIKSHOP s.r.o.

Milovice

Jsme společnost, která se zabývá prodejem klik, madel, kování a doplňků. Našimi partnery jsou renomovaní Italští výrobci. Připravili jsme si pro Vás širokou nabídku kování do všech typů interiérů, od bytů a domů až po namáhané interiéry v kancelářích, veřejných a průmyslových budovách. V našem sortimentu najdete cenově dostupné ale i designové kliky, madla v netradičních rozměrech na přání zákazníka, ale i další doplňky jako piktogramy, digitální kukátka, nebo dveřní zarážky. Naše kování si můžete zakoupit prostřednictvím internetového obchodu www.kliky-doplnky.cz.

ikovarstvi

Rozsochatec

Vítejte, Věnuji se umělecko-řemeslnému zpracování kovů a touto cestou bych vám rád nabídl zakázkovou výrobu, či zakoupení již hotových produktů. Kovářská práce si získává obdiv svého okolí a svým majitelům může dělat radost po několik generací. V kovařině mám rád přímočaré, jednoduché tvary bez různých zbytečností. Zaměřuji se spíše na užitné kované výrobky s uměleckou hodnotou. Co nabízím? Přiměřené ceny Rychlost zpracování objednávky Okamžitý odběr (u výrobků skladem) 7 dní v týdnu Tradiční, ale i moderní pojetí kovařiny

Kovaný Petr - umělecký kovář

Jindřichův Hradec

Kovárna pro každého! handmade kované designové doplňky pro interiér i exteriér Vašeho domova. Pracujeme nejen s kovem, ale v rámcii designové tvorby zpracováváme staré dřevo, kterému dáváme ve spojení s kovářskými prvky jiný rozměr. Staré dřevo se pro nás stalo postupně stejně plnohodnotným materiálem jako železo.