Kovářství

Seznam kovářských firem a uměleckých kovářů

Vyhledat profesionály:

Brány na míru

Zaječice

Jsme výrobce ručně kovaných bran a plotů, vyrábíme samonosné posuvné brány a pojízdné brány. Vytvoříme Vám návrh na elegantní, stylový a originální plot s uměleckým designem. Lze zvolit hladké nebo luxusnější ozdobné provedení. Pro celkový dojem jsou důležité detaily, lze si vybrat z různých typů nýtů a zakončení plotových tyčí.

KLIKSHOP s.r.o.

Milovice

Jsme společnost, která se zabývá prodejem klik, madel, kování a doplňků. Našimi partnery jsou renomovaní Italští výrobci. Připravili jsme si pro Vás širokou nabídku kování do všech typů interiérů, od bytů a domů až po namáhané interiéry v kancelářích, veřejných a průmyslových budovách. V našem sortimentu najdete cenově dostupné ale i designové kliky, madla v netradičních rozměrech na přání zákazníka, ale i další doplňky jako piktogramy, digitální kukátka, nebo dveřní zarážky. Naše kování si můžete zakoupit prostřednictvím internetového obchodu www.kliky-doplnky.cz.

ikovarstvi

Rozsochatec

Vítejte, Věnuji se umělecko-řemeslnému zpracování kovů a touto cestou bych vám rád nabídl zakázkovou výrobu, či zakoupení již hotových produktů. Kovářská práce si získává obdiv svého okolí a svým majitelům může dělat radost po několik generací. V kovařině mám rád přímočaré, jednoduché tvary bez různých zbytečností. Zaměřuji se spíše na užitné kované výrobky s uměleckou hodnotou. Co nabízím? Přiměřené ceny Rychlost zpracování objednávky Okamžitý odběr (u výrobků skladem) 7 dní v týdnu Tradiční, ale i moderní pojetí kovařiny

Kovaný Petr - umělecký kovář

Jindřichův Hradec

Kovárna pro každého! handmade kované designové doplňky pro interiér i exteriér Vašeho domova. Pracujeme nejen s kovem, ale v rámcii designové tvorby zpracováváme staré dřevo, kterému dáváme ve spojení s kovářskými prvky jiný rozměr. Staré dřevo se pro nás stalo postupně stejně plnohodnotným materiálem jako železo.