Rekonstrujte svůj život!

Čím si můžete zlepšit svou existenci? Třeba mnoha penězi, dobrým jídlem, zážitkem. Ale také tím, že zlepšíte prostředí, v němž žijete. Proč? Má to několik pozitivních psychologických dopadů, jak vyplynulo z několika sociálních a psychologických experimentů. Například pokud se válí nějaké odpadky na ulici, do koše je hodí jen málokdo. Ovšem dokážete si představit, že by u vás doma ležel na zemi obal od sušenky?

Tyto pokusy ukazují, že zatímco ulici považujeme za veřejnou, a tedy pro nás lhostejnou, o svůj vlastní domov se strachujeme o mnoho více. Něco takového sice není překvapivé tvrzení, ale pojďme ho rozvinout dál.

Proč rekonstruovat byt?

Důležitější je, co všechno se stane, když žijeme v příjemném prostředí. Tak například je dokázáno, že v příjemné ložnici se zbavíme problémů se spánkem s dvojnásobnou pravděpodobností. Určitě víte, jak špatně se vám spí první noc v cizím prostředí. Jde o psychický efekt, jelikož i když okolí vypadá hezky a bezpečně, v hlavě máme zakódovanou vrozenou nedůvěřivost v nové věci, takže se nám hůře usíná.

Stejně tak váš pracovní stůl by měl být místem, na kterém si dáte hodně záležet. Kdo má být totiž produktivní, když ho neustále rozptyluje ta ošklivá váza nebo ho deska stolu dře do rukou? O dost lepší by bylo koupit pořádný stůl a kolem něj dát květiny, které podporují soustředění a logické přemýšlení. Výčtem možných změn a s tím souvisejících výhod by se dalo pokračovat donekonečna. Problém ovšem tkví v něčem jiném. Ne všichni se odhodlají k tomu svůj byt nějak radikálněji proměnit. Přitom je to velmi potřebné pro jeho mentální pohodu. Je velká chyba, že se mnoha lidem nechce do rekonstrukce bytu.

Kde najít vhodnou firmu?

Firma Kouba Interiér vám pomůže rekonstrukci bytu uskutečnit. Nemáte bližší představu? Pracovníci společnosti rádi pomohou i s návrhem celého předělání. V případě, že projekt necháte zrealizovat, bude tato služba zcela zdarma. Vy si tak vlastně zaplatíte návrháře a pracovníka v jedné osobě, což se finančně velmi vyplatí. Určitě se chcete dozvědět více. Další informace tedy najdete tady.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS