Terasa, pergola, zimní zahrada

Blankastav
Blankastav
27.07. • v zahrada

Ráda bych zvětšila nedávno dokončenou novostavbu. Bydlením se ukázalo, že by nebylo od věci dům rozšířit. Z původního návrhu pořízení terasy, případně pergoly, bych ráda k letnímu posezení zvolila nějaké celoroční řešení v podobě zimní terasy, anebo zastřešení terasy v patře, jenž se moc nepoužívá.Uvítala bych tipy na jednak materiál na terasu, dřevo, wpc, a potom také nějakou inspiraci na přístavbu kombinovanou právě se zimní zahradou.

InHaus.cz • před: 2 měsíci a 21 dny

Zkuste přidat nějaké fotografie. Designéři na InHaus pak lépe posoudí, co by se hodilo. Pro inspiraci je u nás hodně fotografií zimních zahrad zde: http://inhaus.cz/bydlen

Eliška Koutná • před: 1 měsícem a 22 dny

Jako vhodný materiál na terasu jednoznačně doporučuji WPC materiál. Ten máme a jsme nesutečně spokojeni. Doporučuji firmu Woodplastic. Spolehlivá a velmi profesionálí.

Petr Wagner • před: 1 měsícem a 9 dny

Dobrý den, třeba odborníci zde poradí jinak, ale i za mě je nejlepší materiál WPC.

Blankastav • před: 27 dny a 4 hodinami

Na wpc jsem se dívala na základě doporučení tady: http://www.terasybrno.c Mají třeba i ty pergoly, ale ideálně bych to viděla na jednoho šikovného tesaře, kterého však nemám.

Ivana Lannigan Střílková • před: 18 dny a 15 hodinami

Dobrý den, pokud zvolíte zimní zahradu, nezapomeňte na to, že sklo se v létě enormně přehřívá a nelze ji tedy v podstatě využívat bez vhodného zastínění. Proto doporučuji obrátit se na výrobce stínící techniky pro vhodné zastínění , např. http://www.bohemiaflex-. Někteří výrobci zimních zahrad již dodávají zahrady se zabudovaným stíněním, např. fa Albixon http://www.bohemiaflex-. Rádi Vám poradíme, kontaktujte nás přes webový formulář.
foto foto

Alexandra Adamová • před: 12 dny a 13 hodinami

Mohu se prosím zeptat? Já tedy také uvažuji o WPC materiálu... Jak jsem ale hledala firmy, tak jsem narazila na jeden rozdíl... Někdo pracuje s plnými a někdo s dutými profily... Jaký je mezi tím rozdíl? Děkuji.

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS