Vchodové dveře Vekra? Zkušenosti

Jitka42
Jitka42
3.09. • v design

Dobrý den, projížděla jsem si galerii vchodových dveří a nejvíce se mi líbily, co tu má své galerii firma Vekra. Máte je někdo doma případně jak jste s nimi spokojeni?

markus2 • před: 2 roky a 5 měsíci

S touto firmou přímo zkušenosti nemám, ale jaké vchodovky chceš?

Dan • před: 2 roky a 5 měsíci

My od nich máme okna a jsme s nimi spokojeni. Budeme teď chtít taky měnit vchodové dveře, tak je určitě zase oslovíme. Také si rádi přečteme nějaké reference.

Honzaik • před: 2 roky a 4 měsíci

Tak mi vchodovky od Vekry máme a vyhovují nám. Doporučil nám je kámoš stavař. Máme dřevěné s boční prosklenou částí. Dveře jsou kvalitní, zatím na nich neshledávám žádné změny, takže hodnotím kladně.

petr • před: 2 roky a 4 měsíci

Ahoj, můžu se zeptat, nemáte někdo zkušenost s jejich hliníkem? Chceme od Vekry udělat všechny otvorové výplně, akorát nevíme, jaký materiál vybrat?

Evka • před: 2 roky a 3 měsíci

My máme zkušenost přímo s Vekrou a jejich dřevohlíníkem a můžu hlásit dobré výsledky. Z venku jsou okna hliníková, takže dům vypadá stylově moderně, přitom zevnitř jsou okna dřevěná, takže prostory působí útulně. Pokud se Vám hliník na dům hodí, tak stoprocentně doporučuji.

Martina • před: 2 roky a 3 měsíci

Osobní zkušenost nemám, ale kámoš si nechal jejich hliník dělat na novostavbu. Byla jsem se na to podívat a vypadá to na domě fakt super. Interiér k tomu sladily do moderna, takže to celé hezky zapadá. Říkal, že tak přesně si to představoval, takže bych řekla, že je spokojený.

Marie Černá • před: 2 roky a 2 měsíci

ahoj, my od nich máme plastová okna, ale bratr má prý dobré zkušenosti i s jejich hliníkem. Pomáhá u jedné stavební firmy a tam je to teď prej hit na novostavby. Mně osobně přijdou ta okna hrozně studená, mám radši teplejší odstíny, ale když se to někomu líbí tak proč ne. Pochybuju, že by ve Vekře nabízeli něco, o čem by sami nebyli přesvědčeni.

Lukáš D. • před: 2 roky a 1 měsícem

nemám od nich vchodovky ale mám od nich okna ze dřeva, kámoš mi říkal, ať jdu raději do plasťáku, že o to dřevo se musí pak starat, ale já si to teda nemyslím, nechal jsem si je i přesto udělat, je to asi 5 let a furt vypadají dobře, manželka je vždycky na jaře a na podzim umyje a pak jsou jak nový a přehnanou péči jsem jim zatím nevěnoval a fungují normálně, takže já jsem s vekráckýma oknama taky spokojený.

Pavel • před: 2 roky a 18 dny

Zdravím, nedávno jsem nechal předělat okna na našem domě a musím Vekru pochválit. Nejen že nabídli dobrou cenu, ale pomohl mi vyřešit problém s nestandartními okny, takže mohu doporučit.

Tom • před: 1 rokem a 11 měsíci

Ahoj, já mám udělaný doma eurookna. Barvu mám hodně tmavě hnědou ale dřevo je meranti, barvu jsem takovou chtěl, protože tak vypadali původní okna na domě, tak jsem to nechtěl měnit. Okna jsou pro nás bezproblémová a řekl bych že nám za loňský rok ušetřili i něco na energiích, takže bych od nich eurookna doporučil.

Dvořák J. • před: 1 rokem a 10 měsíci

Ahoj když tady čtu ty pozitivní zkušenosti, tak se k té vekře zajdu taky podívat. Už jsem na jich webovky koukal několikrát, ale nemohl jsem se pořád dokupat. Už to u nás začíná být akutní, tak bych rád okna vyměnil do podzimka.

Radek • před: 1 rokem a 9 měsíci

Musím souhlasit s ostatními že okna od týhle firmy jsou celkem fajn, naši si je nechali od nich udělat asi před pěty lety okna jsou v pohodě, mě to teprve čeká, ale k vekře se půjdu stopro podívat, protože i ty ceny jsou za ty okna ok...

JaroslavK. • před: 1 rokem a 8 měsíci

až na to, že jsme čekali na okna o 14 dní déle, díky tomu, že prý měli hodně zakázek a nestíhali, tak okna slouží dobře. za to zpoždění nám dali ucházející slevu, takže i celkově okna vyšla na příjemnou sumu... Mám je 5 let bez závady..

res.vsetin • před: 1 rokem a 6 měsíci

Vekra lže zákazníkům, pomlouvá konkurenci přičemž kvalita jejich výrobků a služeb je na tragické úrovni. Veškeré pomluvy okenářských společností na internetu píše právě Vekra s cílem očernit konkurenci a na jejich úkor získat zakázky. Podívejte se na kvalitu MADE IN VEKRA ZDE: http://www.oknavekra.eu

Lukáš Holý • před: 1 rokem a 5 měsíci

Okna mi byly zaměřeny 20. 6. 2016 a už 5. 8. 2016 nám byly namontovány domů a zatím jsem spokojen, na to že okna montovaly v pátek po poledni, tak odvedli kus dobré práce, to já v pátek mám už takovou malou sobotu a nic se mi povětšinou nechce...

Milan • před: 1 rokem a 4 měsíci

Stavěli jsem bungalov a musím říct, že okna pro mě byla priorita, když jsem viděl jak nám okna zlobili v bytě, tak jsem to samé nechtěl riskovat v novém domě, proto jsem do oken raději zainvestoval a jsem spokojený.

AdamP • před: 1 rokem a 3 měsíci

Dobrý den, u nás jsou okna od vekry dlouho, nechávali jsme je dělat chvíli před rokem 2001, takže ty okna jsi u nás odsloužili už dost, ale stále vypadají, že toho ještě hodně snesou, tak uvidíme jak se jim bude dařit v následujících letech, ale investici do nich nám už vrátili...

Erika • před: 1 rokem a 3 měsíci

Zdravím, my máme Vekry a nemůžeme si stěžovat, nic netáhne a vše funguje jak má. Měli jsme je jako součást projektu, když jsme stavěli domek na klíč s http://www.ddnk.cz/, pokud to máte v rámci stavby, tak bych je být vámi kontaktovala, se vším nám poradili a pomohli. :)

Aneta Kovářová • před: 1 rokem a 2 měsíci

Od vekry jsme si nechali udělat prosklený dveře s dřevěným rámem okolo a jsem s tím maximálně spokojená, strašně dlouho jsme takové dveře hledali a nikde jsme nic pořádnýho a kloudnýho nenacházeli, až jsme si přišli k vekře vyzvednou nějaké žaluzie k oknům tak jsme na pobočce viděli, že prodávají i takové prosklené dveře a rovnou jsem si tam jedny vybrala a jsem s nimi opravdu moc spokojená.

Franta Dvořák • před: 1 rokem a 1 měsícem

Nechtěl jsem chválit dne před večerem, takže jsem si počkal až jak se mi okna od vekry prokážou v čase. A po 3 letech můžu říct, že okna jsou dobrá. Zimy teď sice byli slabší, takže jsme nevyzkoušeli okna v extrémních podmínkách, ale i tak s okny zatím nebyl žádný kříž. U montáže oken jsem byl a žádné chyby jsem si nevšiml.

Karel Homola • před: 1 rokem a 13 dny

Zdravím, okna jsem vybíral díky zkušenostem mých příbuzných, měnili okna na jaře a my se do rekonstrukce pustili napodzim, proto jsem poptal vekru. I když jsem se chtěl hodně zajímat o kvalitu, dal jsem nakonec spíš na doporučení a kvalitu jsem opoměl, ale okna jsem i přesto dostal dobrá...Problémů jsem se neobával přijela k nám stejná parta jako k příbuzným.

Jan • před: 11 měsíci a 9 dny

Postavili jsme si na okraji města dům z dřevostavby a myslel jsem že okna budu díky tomu volit taky dřevěná, ale opak byl pravdou. Když jsem u vekry začal okna shánět, bylo mi doporučeno abychom si nechali udělat platová okna a jsem s výsledkem spokojen. Mám okolo domu docela dost běhání, tím spíš přes léto, takže za každou úsporu času jsem rád a to si myslím, že díky plastovým oknům tak i je. J

K.Tas • před: 10 měsíci a 3 dny

U nás dobrý... co jsem si zatím u vekry objednal za dveře, tak vždycky došli ve správném rozměru i čase. Za sebe jsem s jejich výrobky spokojen, ale nevím jací jsou po montážnické stránce, tu jsem nezkoušel.

Mirek B. • před: 9 měsíci a 8 hodinami

Včera nám Vekra montovala dřevěný okna a mohu sem přidat kladnou referenci, jejich obchoďák dodržel slovo a všechno proběhlo dle smluveného. Okna nám to doma oživily, tak snad nezklamou, když už stáli tolik peněz.

Mike • před: 8 měsíci a 1 dnem

Zdravím, já mam dveře z dřevohliníku. Mám je cca půl roku, a žádný problém jsem zatím nenašel. Jsou možná trochu dražší, ale u vchodových dveří by se podle mě šetřit nemělo. U vekry nám hodně poradili co se týče bezpečnosti.

Honza L. • před: 7 měsíci a 6 dny

Já mám plastové vchodovky a myslím že jsem nevybral špatně. U dřevěných jsem se bál že se dají jednodušeji rozbít, i když vím že je to blbost, ale s těmi plastovými se cítím nějak líp. Cena od vekry byla dobrá, i s tím že jsme na dveře kupovali blbůstky jako klepátko a schránku.

Ondřej • před: 6 měsíci a 8 dny

Já ze začátku taky přemýšlel nad plastovými, ale pak jsem si vybral dřevěné, hlavně teda kvůli vzhledu, i když je u nich cena trošku větší, ale není to zas tak velký rozdíl nebyl, a podle mě u nich nehrozí že by se dali nějak jednoduše rozbít, to musí mít vekra nějak v malíku.

Vlastimil • před: 5 měsíci a 26 dny

Já teď taky uvažuju nad dřevěnými dveřmi od nich, tak se chci zeptat jak dlouho je mate, jestli je u nich nutná nějáka údržba a tak. Díky za odpověď

Dušan • před: 5 měsíci a 17 dny

Dobrej, já dřevěný dveře od vekry mám už pár let, a zatím všechno dobrý, jednou ročně je natřu impregnací a jinak nic. Mám je s ozdobným zasklením na který jsem si nechal dát bezpečnostní folii, takže jsou podle mě dost bezpečný. Hlavně jsem rád že dveře jsou s nějakou tou křídlovodou okapnicí, která brání zatýkání, u těch starých musela být furt deka aby nezatýkalo až do chodby a zakopávalo se o ní, takže jsem rád že u těhle dveří už nehrozí nebezpečí úrazu :D

Josef • před: 4 měsíci a 10 dny

Ahoj, hele já je mám taky akorát už teda pár let a nepamatuju si už jaký dřevo jsem zvolil, ale jinak s dveřmi od tý verky jsem spokojený, natírám je jen jednou za 2-3 roky, to úplně stačí podle mě, jde jen o to aby neztratili barvu, a cena byla taky v pohodě co si pamatuju.

Marek • před: 3 měsíci a 9 dny

Já pokud se můžu přidat tak bych volil spíš ta plastová, mám je na domě už asi 15 let a zatím s nima nebyl jedinej problém. Ale samozřejmě každej má jinej vkus, já to měl v rozhodování jednoduchý protože máme plastový okna, takže kdybych k tomu dal dřevěný dveře bylo by to jak pěst na oko.

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS