Dětské hrací koberce nudu nedopustí!

Nudu znají rodičové moc dobře. Když zaklepe na jejich dveře, jejich dítka se proměňují ve velká zlobidla. Naštěstí existují způsoby, jak nudě předejít, a to i když venku dlouho prší. Dětské hrací koberce nudu nedopustí, dětem nabídnou infrastrukturu měst a vesnic, pláží a zoo, takže nuda opravdu nehrozí. Už jen stačí popadnout tu správnou hračku a zábava může začít!

Jaká témata nabízejí dětské hrací koberce?

Největší výhodou dětských hracích koberců je to, že plní hned několik funkcí. Jsou ozdobou dětského pokojíčku, přinášejí teplo od podlahy, působí antihlukově když tlumí nárazy hraček o plovoucí podlahu i hlasitější dětské kroky, působí antiskluzově a díky vyvedeným motivům jsou parádní zbraní proti nudě. Dětské hrací koberce obvykle nabízejí spletitou síť silnic či infrastrukturu měst a vesnic. U kreativnějších koberců vzhled zoo, zámku, hradu, pláže či přístavního městečka. To znamená, že na koberci vyobrazené cestičky, domečky, značky, stromy a další motivy mohou sloužit pro zábavnou hru. Stačí, když dítě popadne autíčko či panenku a začne si hrát. Díky tomu, že bude mít městečko vyobrazené na koberci, nejsou potřeba žádné další rekvizity. Dětské hrací koberce jsou často inspirovány i skákací hrou „panák“ a tudíž mohou být i vynikající cvičební pomůckou.

Hra na koberci = žádné nachlazení od studené podlahy

Hra na koberci přináší nejen radost dětem, ale také méně starostí maminkám. Vždyť koberec v dětském pokojíčku funguje jako dobrý izolant. To znamená, že chrání děti, které si na něm hrají od studené podlahy, a to se počítá! Navíc jsou barevné dětské koberce i dekoračním prvkem v pokojíčku - jejich barvy dokážou pokojíček ve chvíli proměnit a změnit jeho design. Dětské koberce můžete v dnešní době hravě pořídit online.

Pokud vám v dětském pokoji cbybí více-funkčnost dětských koberců, tak si jeden pořiďte z naší široké nabídky e-shopu Detske-pokoje-harmonia.cz. Pokud není dětský koberec zrovna dárkem k narozeninám, nechte děti, ať si jej samy vyberou.

 

Autor: Eurokosik.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS