Dopřejte vašim rostlinám jedinečný vzhled

Jaro už je dávno v plném proudu a naše pozornost se opět naplno přesouvá směrem k zahradám a terasám. Nastává čas přesazování, okopávání a pečování o různé druhy rostlin i okrasné zeleně. Pro tuto příležitost se vyplatí „zainventovat“ a dopřát vašim rostlinám jedinečný vzhled. Ony vám to zaručeně vrátí a stanou se ozdobou vaší klidové zóny. Pojďme se podívat na několik užitečných tipů, které vám zaručeně padnou do oka. 

Designové vázy, květináče a misky
 

Doba přesazování rostlin jednoznačně nahrává také různým dekoracím. Vždy je však dobré mít na paměti, že každá rostlina by měla mít obal, který se k ní jednak hodí, ale zároveň jí bude prospívat. V neposlední řadě se také jedná o doplněk, který rostlince zařídí její pevné místo v interiéru či exteriéru vašeho domu. Proto se vyplatí zacílit na kvalitní designové vázy a květináče, které krásu rostliny umocní a nemusíte se o ně zbytečně starat. Existuje řada také návodů, jak dané rostliny obhospodařovat. Můžete předejít zdlouhavým procesům spojeným s vybíráním jednotlivým komponentů a vybrat si zaručenou kvalitu. Ještě než však přikročíte k samotnému nákupu, na nic nezapomeňte. Pokud si pořídíte nějaký stylový květináč s odtokovým otvorem, určitě je vhodné ho doplnit i o misku. Nejlépe takovou, která se k němu svým stylem hodí. Ideálním typem jsou v tomto případě terakotové, kovové, polystonové nebo další vintage květináče. Například květináče s využitím patiny, které můžete rovnou pořídit v kompletu s designovými miskami. Zaručeně se stanou ozdobou vašeho interiéru. Unikátní kovové květináče s patinou a další podobné výrobky nabízí například specializovaný e-shop Svět pod střechou. 

Máte rádi recyvěci?

Originální kovové obaly i misky, o kterých byla řeč, mají ukryté kouzlo i v procesu své výroby. To se pak odráží do jejich vzhledu a tak se rychle stanou ozdobou vašeho exteriéru, ale nápaditě s nimi vyzdobíte i řadu interiérů. V jarním období jsou oblíbené jednoduché a elegantní tvary. Obaly na květiny mohou styl interiéru doplnit, sjednotit i tvarově oživit. Proto jsou terakotové květináče a obaly na květináče vyráběny ručně. Každý kus tak má unikátní design a stylový vintage vzhled. V neposlední řadě nesmíme zapomínat také na postup výroby. Pokud máte oblibu v recyklovaných materiálech, nebo sledujete současné trendy, nahlédněte do nabídky unikátních designových květináčů, kde naleznete například různé typy kovových obalů s patinou.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N