Co dokáže hydroizolace a kam ji pořídit?

Problémy s vlhkostí, pronikáním vody a následnými plísněmi, řeší mnoho lidí. Odpověď na funkční a hlavně trvalé řešení spočívá ve správně zvolených opatřeních během stavby či rekonstrukce. Jak funguje hydroizolace a proč si ji nechat zakomponovat do svého domu?

Fungování hydroizolace

K hydroizolaci se používá měkčené PVC, které vyniká několika důležitými vlastnostmi. Má velmi dlouhou životnost díky své schopnosti elasticity a velmi dobré průtažnosti. Velkou výhodou je možnost dokonalého spojení jednotlivých částí materiálu. To zajišťuje až stoprocentní vodotěsnost při použití v různých částech domu a konstrukce. Při výrobě jsou do PVC přidávány stabilizátory, které se starají o zvýšení odolnosti proti UV záření, teplu a mrazu. Součástí jsou i samozhášecí přísady eliminující riziko vzniku požáru. 

Kde všude je možné udělat hydroizolaci? 

Velmi často se používá hydroizolace střech, kde je místo náchylné k průniku vody. Technologie je vhodná pro rovné i šikmé střechy a díky své lehkosti nezatěžuje zbytečně celou konstrukci střechy. Další možností je hydroizolace základů pro případ, že hrozí pronikání vlhkosti ze spodních vrstev. Podobně je i s izolací podlahy, aby se zabránilo tvorbě plísní pod kobercem. Izolaci je možné využít i na balkóny, terasy, bazény, koupelny, ale také na zahradní jezírka a septik. 

Maximální účinnost díky profesionálnímu řešení

Izolace Slavík nabízí letité zkušenosti v oboru a profesionální zaizolování díky moderním PVC technologiím. Výsledkem je izolace plnící svůj účel a prodlužující životnost celého domu. Pokud přemýšlíte o rekonstrukci, zkuste to vyřešit důkladně a pojistit si i problémy s vlhkostí a plísněmi, protože jakmile se jednou objeví, bývá složité se jich zbavit. Nemusíte se bát, že si nebudete vědět rady, protože součástí montáže je i výběr vhodných materiálů a uzpůsobení řešení podle potřeb vašeho domu.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N