Ustrojte váš interiér do nových barev

Okoukala se vám výmalba vašeho domova, toužíte po změně, ale nemáte správnou inspiraci? Přinášíme vám několik tipů, jak proměnit váš interiér pomocí nástěnných dekorací a barev.

Designové tapety na zeď

Tapety na zeď z kolekce Color Decent Art s velkým množstvím efektních a zajímavých motivů vdechnou vašim zdem nový život a dodají interiéru moderní a crazy atmosféru. Vzory jsou inspirovány florou, faunou, industriálními detaily a trendovými designy. Tapety vás osloví svoji originalitou a úžasnou kombinací barev. Vliesové tapety na zeď Color Decent Art jsou omyvatelné, stálobarevné, při tapetování se lepidlo nanáší na zeď a jsou beze zbytku za sucha odstranitelné.

 

 

Benátský štuk

Benátský štuk je možné aplikovat na jakýkoliv povrch v interiéru. Tajemství spočívá v jeho kráse, různých odstínech a jednoduchosti. Využít se dá v koupelně nebo místo obkladaček mezi vaši kuchyňskou linku. Dá se aplikovat na různé podklady, oživíte s ním i různé architektonické prvky jako sloupy, stropy nebo sádrokartonové příčky. Benátský štuk je omyvatelný a odolný vůči vlhkosti, takže se dá snadno udržovat a má dlouhou životnost.

Dekorační omítky 

ROXIDAN vytváří metalizovanou dekorační patinu, která reprodukuje zoxidovaný vzhled typický pro povrchy zestárlé působením atmosférických vlivů. Jednoduchou aplikací je možné dosáhnout velmi rafinovaný a zároveň moderní výsledek.

MARCOPOLO je interiérový nátěr s kovovým efektem. Hrubý povrch, který zanechává, vytváří ve spolupráci se světlem nápadný zářivý odlesk. Jeho aplikace je jednoduchá a relativně rychlá. Výsledný efekt záleží především na fantazii a použité technice dekoratéra.

MARMO ANTICO je dekorativní omítka pro vnitřní a vnější zdi založená na minerální bázi. Správná aplikace umožňuje dosáhnout finální efekt velmi podobný tradičnímu travertinu. Aplikovaný povrch vždy variuje a je charakteristický stínováním a barevnými efekty, které závisí od zručnosti dekoratéra. MARMO ANTICO je zvlášť vhodná na restaurátorské práce na budovách s historickou resp. uměleckou hodnotou, ale i jako netradiční dekorace moderních prostor. Je velmi dobře prodyšná a zároveň odolná vůči atmosférickým vlivům. 

Cedrový obklad

Interiér můžete oživit nejen novou barvou či tapetou, zvolit můžete i cedrový obklad. Červený cedr je velmi dekorativní materiál, a proto je velmi vhodný na interiérové obklady. Pestrá paleta barev a textur červeného cedru se dobře kombinuje s téměř každým materiálem, ať již se jedná o kámen, keramické obklady, tónovanou omítku, či prostý pohledový beton.

Díky mimořádné rozměrové stabilitě cedrového dřeva je možné jej použít například i místnostech, kde dochází k velkým teplotním změnám - saunách a zimních zahradách, či tam kde je nárazově zvýšená vlhkost, tedy v koupelnách. 
 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS