Moderní obrazy na zeď – originální dekorace

Každý si pod pojmem obrazy představí určitý druh malby, foto obrazu, papír či plátno a rám. To závisí na našem vkusu, a čemu dáváme přednost. Tak či onak obrazy zdobí jakoukoliv stěnu v interiéru a činí ji tak krásnější, oku přitažlivější a zároveň útulnější.

Moderní obrazy na zeď do interiéru představují cenově přijatelné a svižné řešení, jak bytu propůjčit novou tvář během několika málo vteřin. Díky obrazům je možné ještě více zvýraznit styl, ve kterém jsme si zařídili své bydlení. Dnešní pestrá nabídka obrazů splní do puntíku představy každého z nás. Mimo to, že obrazy vylepší interiér, dokážou také upoutat pozornost zvědavých návštěvníků. 

Proč dát obrazům zelenou

Ve srovnání s jinou dekorací, jako jsou různé police a vitríny, jsou kvalitní obrazy na stěnu do bytu mnohem víc praktičtějším řešením. Bohatě při úklidu stačí otřít jeho rám od prachu a nemusí se sundávat veškerý obsah. A přiznejme si, že police většinou svádí k odkládání zbytečností, což kazí celkový dojem. Vybrat ten správný obraz není tak složité, jak vypadá. Nevíte-li si s tím rady, pak následujte další řádky. 

Jak vybrat obraz do bytu

Mnoho lidí si klade přesně tuto otázku – jak vybrat obraz do bytu? V prvé řadě je důležité se zamyslet nad tím, v jakém stylu máme zařízen interiér. Historické obrazy sice prozradí něco o vašem vytříbeném vkusu a dobré finanční situaci, na stranu druhou do moderně zařízeného interiéru by působil jako pěst na oko, byť by byl sebe více drahý. Jakmile máme v tomto ohledu jasno, zaměříme se na místnost, kde obraz bude viset. Podle toho vybereme vhodný motiv. 

Ideálně je mít bílé stěny, ale hlavu věšet nemusíte, pokud tak tomu není. Zde platí jednoduché pravidlo. Tmavá stěna – světlý obraz, světlá stěna – tmavý obraz. Důležitou roli hraje také velikost obrazu. Velké obrazy se hodí do velkých místností, jako jsou haly.  Obraz větších rozměrů by malé místnosti ukrojoval ze vzdušnosti. V nespolední řadě se zaměříme na rám. Dnes není výjimkou mít obraz i bez rámu. Takový se však hodí pouze do moderních interiérů. 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS