Tipy na podzimní dekorace do vašeho domova

Podzim je výjimečné roční období, kdy se příroda obléká do těch nejúžasnějších barev. Počasí už ovšem není tak přivětivé a my se po dni stráveném venku těšíme do tepla svých domovů. Často si zdobíme naše interiéry různými přírodninami, tvoříme či kupujeme podzimní dekorace. Přinášíme vám proto několik tipů na podzimní dekorace, aby se váš domov stal ještě útulnějším.

Výhodou této šípkové větvičky je, že vám neopadá a dlouho vydrží.Vypadá velmi přirozeně a můžete ji využít nejen v interiéru, ale i na chráněnném venkovním místě. 

Spotřebovali jste poslední dýni ze zahrádky na polévku nebo chutney, a teď nemáte čím vyzdobit byt? Žádný problém - dýně Florista přichází na pomoc, letos stejně jako příští rok, zpracována jako živá. 

Užijte si příjemné světlo svíčky. Ručně pletenou lucernu z bambusu s kovovým držadlem a skleněnou vložkou lze postavit nebo zavěsit.
 

Příjemnu atmosféru vyvolá i tato luxusní olejová lampa ze skla a hliníku.

Venku je sychravo a nevlídno, ale vám je báječné teplo díky této dece z umělé kožešiny. Je tak jemná na dotek, že připomíná hustou přírodní srst, ale je 100% šetrná ke zvířatům. Vyzařuje rustikální půvab a zve vás k pohodlí na sedačce či u krbu. 

Luxusní dekorativní polštáře s ornamentem ozdobí dokonale vaši sedačku či křeslo.  

Pohled na oheň v krbu nikdy neomrzí. Pokud nemáte možnost zapálit si skutečný oheň, pořiďte si elektrický krb či kamna. Volně stojící krbová vložka s jedinečným Opti-Virtual efektem, který je doprovázen zvuky praskajícího dřeva, je skvělou volbou. 

Dokonalé světelné efekty a volitelnou intenzitu osvětlení má tento závěsný elektrický krb.

Autor: InHaus.cz

Anna Lejtko
Anna Lejtko • před: 2 roky a 5 měsíci

Ty polštářky jsou krásné. Já jsem si pořídila polštáře do obýváku i ložnice z http://www.designhome.cz/dekoracni-polstare-do-obyvaku.html. Ale ta deka z umělé kožešiny, ta je perfektní, něco takové jsem přesně sháněla. :)

julie118
julie118 • před: 2 roky a 6 měsíci

super podzim domaNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N