Dětská hřiště a pískoviště plní dětské sny

Dětství patří k nejkrásnějšímu období lidského života. Je to bezstarostná doba, kdy nás netrápí problémy dospělého světa, užíváme si her a dětské zábavy. Naše nejranější dětské vzpomínky nás vrací za kamarády na pískoviště nebo na dětské hřiště. Aby stejné vzpomínky měly také naše děti, budujeme jim i my nová pískoviště, dětská hřiště a další hrací plochy. Dnes máme tu výhodu, že je na trhu velký výběr dětských pískovišť a vybavení pro dětská hřiště, stačí se jen správně rozhodnout.

Pískoviště

Neznám dítě, které by si rádo nehrálo na písku. Ta úžasná a věčně se přesýpající hmota přece poskytuje tolik zábavy. Děti jsou schopné trávit na pískovišti celé hodiny, proto je báječné, když můžeme umístit pískoviště do vlastní zahrady a zpovzdálí je sledovat z pohodlí vlastního domova. Pískoviště pro děti by mělo být vyrobeno z bezpečného a zdravotně nezávadného materiálu. Velmi oblíbená a praktická jsou pískoviště vyrobená z kvalitního dřevomateriálu, který je díky tlakové impregnaci odolný proti nepříznivým klimatickým podmínkám. Pro zachování čistého a hygienicky nezávadného písku je dobré opatřit pískoviště víkem. Funguje jako ochrana před zvířecími výkaly, spadaným listím apod. Kromě víka lze pískoviště opatřit i ochrannou sítí proti kočkám.

Součástí tohoto pískoviště s krytem jsou i dvě lavičky. Ocení je nejen děti, ale i rodiče, především za chladného počasí. Pískoviště je vyrobeno z 19 mm prken. 

Tento kout zahrady patří dětem, kde na pískovišti z kulatin mohou trávit celé hodiny. Díky kulatině působí pískoviště velmi přirozeným dojmem.

Toto pískoviště je vyrobeno z impregnovaného smrkového profilu, jeho nosnost je 50 kg. Určeno je dětem do 12 let.

Dětská hřiště

Dalším velkým dětským lákadlem jsou dětská hřiště s celou řadou zábavných prvků. Jedná se o houpačky, skluzavky, šplhací lana, tyče, provazové žebříky, horolezecké stěny, plastová madla, kormidla, periskopy, volanty, dopisní schránky apod. Je možné vybudovat rozsáhlý hrací komplex, jednotlivé prvky dokupovat a různě kombinovat.

Důležitá je kvalita zpracování a použitý materiál. Dětské hřiště je bezpečné tehdy, jestliže jsou všechny jeho komponenty správně ukotvené a opracované, když nikde netrčí hřebíky, šrouby nebo třísky. Ideálním řešením jsou spoje pomocí kvalitních vrutů, které používá český výrobce dětských hřišť firma Herold. Hřiště má mít povrch z měkkých materiálů, které tlumí náraz, pokud dojde k pádu. Montáž hřiště můžeme zvládnout sami nebo využít služeb montážní firmy.  

 

Dětská hřiště Herold Variant 150 D jsou jedním z nejvariabilnějších dětských hřišť na českém trhu, oproti jiným sestavám zde nalezneme ne jednu, ale hned dvě skluzavky. Jednu o délce 2,95 m a druhou o délce 2 m.

Skluzavku doplňuje kouzelný domeček na hraní, který umožňuje pobyt venku i za nepříznivého počasí. Stejný výrobce nabízí i domky na nářadí Herold.

Takhle nějak může vypadat splněný dětský sen na vaší zahradě - pískoviště, skluzavka, horolezecká lávka, domeček. 

Máte speciální požadavky? Nevadí. Výrobce je schopen upravit sestavu přesně na míru,  jako v tomto případě. 

Další fotografie pro zábavu na zahradě a pro vaši inspiraci najdte zde.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N