Posviťte si stolní lampou

Stolní lampu si většinou pořizujeme za určitým účelem. Do ložnice si vybíráme takovou, která zajistí dostatek světla při čtení, dekorativní tam, kde chceme umocnit celkovou atmosféru, jinou zase na pracovní stůl, abychom mohli pracovat i pozdě večer.

Stolní lampy jsou naprosto nenahraditelnými pomocníky a našly uplatnění na mnoha různých místech v interiéru. Nejčastěji je využíváme v kancelářích, v pracovnách, ve čtecím koutku anebo třeba na parapetech. Primárně slouží jako lokální osvětlení, to znamená, že nám osvětlují pouze určitý prostor. Snad každý má na svém pracovním stole tuto praktickou záležitost, která dokáže vždy poskytnout dostatečné množství světla, nezávisle na tom, kolik je hodin, jak moc do místnosti proniká denní světlo.

Stolní lampy se v dnešní době považují i za velmi moderní interiérový doplněk. Není se čemu divit, nadčasové provedení, zajímavé barvy anebo neobvyklé křivky dokážou ozvláštnit každý interiér. Při výběru tedy nezapomeňte zvážit i to, do jaké místnosti lampu kupujete a v jakém provedení by se vám nejvíce hodila.

Stolní lampa se většinou skládá ze stabilní základny, pomocí které je umístěna na stůl, parapet anebo poličku, a ze stínidla, které reguluje množství světla a zajišťuje neagresivní osvětlení. Kvalitní lampa se umí postarat o příjemné a dostatečné osvětlení pracovní plochy anebo jiného místa. Je důležité, aby nevrhala zbytečné stíny a svým osvětlením nám spíše nepřekážela. Nelze také podcenit intenzitu svícení, se kterou by se to v tomto případě nemělo přehánět.

Výhody stolních lamp jsou tedy rozhodně zajímavé:
-    Stylový doplněk do každého interiéru
-    Zajišťují osvětlení při práci a při čtení
-    Navozují příjemnou a útulnou atmosféru
-    Zvyšují komfort při práci
-    Příjemná a neagresivní forma umělého osvětlení


Na pracovní stůl, do kanceláře, do vašeho čtecího koutku anebo třeba na noční stolek? Stolní lampy jsou hojně využívané a setkat se s nimi můžeme téměř v každé domácnosti. Pořiďte si tedy i vy do svého interiéru nějaký zajímavý kousek z nabídky internetového obchodu www.osvetleni-svitidla.com, který bude plnit praktickou, ale i designovou funkci. Najdete zde moderní i retro lampy MAXlight, Searchlight, Viokef, Mantra, Herstal nebo třeba skleněná stolní svítidla 4concepts.

Vyberte si stolní lampu na InHaus.cz. Téměř 200 stolních lamp najdete v sekci Stolní lampy.

Autor: Osvětlení-svítidla.comNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N