Siesta. Umění odpočívat

Chvíle klidu, lenošení a nuda pomalu mizí z našich životů jako ohrožený druh. Vládne nám multitasking, přemíra stimulů, nepřetržitý tok informací a neustálý pocit nestíhání. Lidský mozek přitom potřebuje chvíle, kdy úplně vypne.

Když se zastavíme, přepneme myšlení na volnoběh, jen tak ležíme a podřimujeme, dorovnává se nám v mozku hladina dopaminu – chemické látky, která je spojovaná s dobrou náladou a vitalitou. Když si dovolíme zpomalit, mozek se nám odvděčí větší kreativitou a nápaditostí. 

Siesta každý den

Nicnedělání je slastné a nejlépe se provozuje v houpací síti nebo závěsném křesle. Jemné pohupování navozuje pocit pohody a rychle uvolňuje svalové napětí. V síti se budete cítit bezpečně jako v maminčině náručí. Navíc, chvíle v houpací síti jsou podle našich osobních zkušeností návykové. Pokud si houpací síť pořídíte domů, můžete si být jistí, že si blahodárné spočinutí dopřejete každý den, a přesně to dnes všichni potřebujeme. 

Vyberte si tu svoji

V nabídce La Siesty – specialisty na kvalitní houpací sítě z Jižní Ameriky - najdete nejen tradiční jihoamerické hamaky, ale také sítě a sedačky pro moderně i klasicky zařízené interiéry a zahrady. Vybrat si můžete houpací síť či křeslo pro jednoho, nebo pohodlnou hamaku i křeslo v rodinné velikosti. La Siesta myslí i na děti a cestovatele a poskytne vám i praktické stojany či fixační sady k zavěšení. 

Přírodní tony a biobavlna Modesta

Pokud vám vyhovuje jednoduchost a kvalita, doporučujeme závěsné houpací křeslo Modesta. Učaruje vám její měkká látka obarvená kávou a nevšední pohodlí, které zajišťuje velký počet závěsných šňůr. Díky nim se budete cítit jako ve stavu beztíže. 

Currambera rozzáří váš interiér

Currambera Lounger - závěsné křeslo nadčasové klasiky, výrazných barev a velkorysého prostoru vám umožní polohu vleže i siestu ve dvou. Veselé barvy rozjasní váš interiér i vaši náladu. 

Pro rodinu Flora

Prostorná houpací síť Flora unese až 200kg a vy s ní získáte útulný prostor pro tulení a povídání si se svými nejbližšími. A naopak, když budete chtít být chvilku sami a v klidu, můžete se do ní nenápadně zašít. 

Romantika v síti

Příznivcům romantického stylu určitě učaruje houpací síť z jemné tkaniny Bossanova. Má 180 cm na šířku a zdobí ji Macramé – drhané závěsné šňůry a ozdobné krajky na bocích. Oddat se snění s touto kráskou je velmi snadné. 

Aloha spirit

Havajského ducha Aloha dokonale navodí houpací síť s rozpěrnou tyčí Hawaii. Integrovaný polštářek a polstrovaní umocní pohodlí. Stačí se zhluboka nedechnout, zavřít oči a v duchu se přenést do tichomoří. 

Odpočívat s La Siesta je snadné.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS