Pohankové polštáře si zamilujete

O zdravém spaní už toho bylo napsáno mnoho. Všude se mluví o komfortních a cenově nedostupných matracích, ale což takhle vyzkoušet pohankové polštáře? Zdravý životní styl není spojen jen s tepem uspěchané doby. Je dobré se řídit i radami našich prababiček.

Spojení síly bylinek a moderních technologií je prostě prima nápad. Nahřívací polštářek je takový malý zázrak a může si ho dovolit naprosto každý.

Proč pohankové slupky?

Určitě si říkáte, proč jsou polštářky vyplňovány zrovna pohankovými slupkami. Odpověď je jednoznačná. Pohankový polštář se slupkami pomáhá při nejrůznějších onemocněních. Rozhodně ho využijete při obtížích se zablokovanou páteří. Máme na mysli bolesti hlavy, ramen, zátylku a samozřejmě zad. Nahřívací polštářek s pohankovými slupkami uleví u bolesti končetin a kloubů a příznivě působí na migrénu, nespavost. Dopřejte si zdraví z přírody. Zkrátka a dobře, naprosto skvělou relaxaci. 

Pořiďte si věrného pomocníka

Pokud si koupíte nahřívací polštářek do mikrovlnky, můžete se spolehnout na jeho blahodárné účinky. Anatomický nahřívací polštář EVA 40×60 dopřeje podporu krční páteři a hlavě, a to při ležení na zádech i na boku. Díky pohankovým slupkám probíhá volný pohyb vzduchu, proto nedochází k zahřívání a nepříjemnému pocení. Výsledkem je bezstarostný spánek po celou noc. Tento polštářek je jako stvořený k relaxaci i prevenci. V každém ohledu si oblíbíte jeho variabilitu a prodyšnost. Poskytuje stabilitu formy a mikromasáž krčního svalstva. 

Oboustranný model je na lícní straně šitý z kvalitního dvouvrstvého proševu. Druhá strana je bavlněná a příjemně se přijímá s pohankovými slupkami. Boky a váleček nepostrádají očištěné pohankové slupky. Střední část je plněna ovčí vlnou, čímž je dosaženo pevného tvaru. Spodek polštářku je ovládán zipem, dle potřeby je možné regulovat výplň. Povlak se stará o hygienickou stránku a prodlužuje tak jeho životnost.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS