Tradiční podzimní akce pro odborníky - seminář Interiéry 2017

Ani v letošním roce by neměl ve vašem diáři chybět seminář Interiéry 2017, který se koná 9. listopadu jako vždy na VOŠ a SPŠ Volyně. Ti z vás, kteří zde ještě nebyli, se možná ptají proč? Nikde jinde v České republice neuslyšíte v jeden den více než 20 přednášek z oboru interiérů.

Letošní hlavní téma zní: "Myslete jinak". Hovořit bude například prof. ak. arch. Jan Fišer, zazní téma "zlato v soudobém interiéru" od Mgr. Art. Marka Tesky. Podíváme se i na téma vizualizací, barev a jejich iluzí. Na téma motivace bude hovořit Marian Jelínek - dlouholetý kouč a osobní trenér Jaromíra Jágra. Zmíníme i téma autorských práv, upcyklace a mnoho dalšího. Z Itálie zavítá arch. Alessandro Peisino. 

Navíc se jedná již o 6. ročník a prestiž tohoto projektu stále jde nahoru. 

Program semináře je opravdu bohatý. Vybíráme z programu např.
Téma "vizualizace to nezachrání" , kde bude Ing. Jan Opitz hovořit o tom, že v projektu jsou důležitější hlediska než jen kvalita renderu a zda je vůbec vizualizace nutností návrhu interiéru.
Nebo téma "zlato v soudobém interiéru", jež si vzal za své Mgr. Art. Marek Teska.
Také se těšte na téma "Nepropadejte barevným iluzím", o kterém bude hovořit Ing. Mgr. Jana Dannhoferová, Ph.D., autorka Velké knihy barev.
Třešničkou na dortu bude přednáška od Mariana Jelínka - "Motivace bez motivace".

Stejně jako loni i letos je sborník přednášek součástí odborného magazínu Interiéry a navíc každý posluchač - profesionál získává box plný vzorků

 

Již nyní se můžete hlásit on-line na webu www.interiery2000.cz/prihlaska.

 

Těšíme se na viděnou!

Ing. Iva Bastlová DiS.
www.interiery2000.cz
www.casopis-interiery.cz

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS