Toužíte po moderním dřevěném domu, nebo raději roubence?

Dřevostavby jsou v posledních letech čím dál populárnější. Lidé je volí z důvodů ceny i rychlé výstavby, někteří také kvůli přírodnímu vzhledu. Ten ale záleží pouze na vás. Může se jednat o pěknou roubenku či loveckou chatku, nebo o rodinný dům, na němž vůbec nebude poznat, že je ze dřeva.

Ne u všech firem se dočkáte takového výběru. Spousta z nich staví pouze typové dřevostavby, u nichž nemůžete uplatnit své požadavky a kreativitu. Máte-li zájem o navržení dřevostavby na míru, obraťte se na českou firmu PILA MARTINICE s.r.o. Tam vám vymyslí jakékoliv bydlení od roubenky až po luxusní sídlo.

Bungalov, nebo patrový domek?

Prozkoumáte-li sortiment firmy PILA MARTINICE s.r.o., uvidíte typové domky i stavby na míru. Všimněte si, že mezi nimi jsou jak bungalovy, tak patrové domy. Některé mají plochou střechu, jiné sedlovou. Fantazii se opravdu meze nekladou, dřevostavby neskýtají žádná omezení. Vzhledem k tomu, že se firma specializuje rovněž na krovy a střechy, si poradí s jakýmkoliv typem zastřešení.

Stoprocentní kvalita zaručena

Rodinný dům na klíč od firmy PILA MARTINICE je zárukou nadstandardního řešení, vysoké kvality a rozumné ceny. Na trhu se pohybují už od roku 1997 a disponují mnoha moderními technologiemi. Mají k dispozici multifunkční obráběcí centrum Hundegger K2i s milimetrovou přesností. Každý projekt zpracují ve 3D formě, proberou se zákazníkem a po schválení začnou realizovat. Ve finále jsou dřevěné prvky opracovány natřením, drátkováním, hoblováním či drásáním. Obzvlášť u roubenek a loveckých chat povrch dřeva krásně vynikne.

PILA MARTINICE je tady proto, aby vám pomohla zrealizovat vaše sny. Obraťte se na ni, ať už máte konkrétní představu, nebo tápete v tom, jak by měl vypadat váš budoucí domov. Společně už nějaké řešení vymyslíte. A určitě budete spokojení stejně jako zákazníci, jejichž domy si lze prohlédnout přímo na webu firmy.

Autor: InHaus.cz

n7z8KC3XFO0Nxsr
n7z8KC3XFO0Nxsr • před: 1 měsícem a 12 dny

Při plánování našeho nového baráčku nás taky zaujala dřevostavba na klíč, a naše volba padla na Mrštného - <a href="https://mrstny.cz/">https://mrstny.cz/</a> Jsou to profesionálové, netrvalo to ani moc dlouho a nám se teď bydlí krásně :).Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N