Zvětšete si obývací pokoj s pomocí výsuvné markýzy

Uvažujete o pěkném a funkčním zastínění oken, balkonových dveří, výlohy, případně o celé markýze či pergole? Na trhu je mnoho variant, z nichž si vybere opravdu každý. Nezáleží na tom, zda potřebujete venkovní, nebo spíš vnitřní stínění. Díky výrobkům zhotovovaným na míru lze jednoduše a rychle vyřešit jakoukoli potřebu ochrany před sluncem i vytvoření příjemného zastíněného prostoru, kde se dá sedět, lenošit, ale i pracovat.

Pergoly a markýzy na zahrady a balkony

Útulná místa, jež opticky a fakticky zvětší obývací prostor uvnitř domu, lze snadno vytvořit díky praktickým stínícím prvkům, jako jsou markýzy a pergoly. Pevně zabudované, výsuvné a kazetové markýzy dovedou umně proměnit balkon, terasu i prostor za domem v přirozený obývací prostor nebo pracovnu. Své by o tom mohli vyprávět obyvatelé Středomoří, kteří by se bez markýzy na zahradě a terase neobešli. Jejich žaluzie na oknech a balkonech jsou proslulé odpradávna, a kdo ví, zda jejich nápady nedaly vzniknout moderním stínícím prvkům současnosti.

Vnitřní i venkovní rolety a žaluzie

Osvědčená dřevěná klasika stahovacích rolet z dřívějších dob už je trochu ohlodána zubem času a je třeba ji vyměnit za novou. Vyrábějí se různé stahovací rolety, které se umísťují na okna z vnější i vnitřní strany. Výtečným nápadem jsou rovněž interiérové žaluzie, jež se instalují v horizontální i vertikální poloze v závislosti na konkrétních potřebách. Venkovní žaluzie mají moderní systém regulování intenzity průniku světelných paprsků. Díky roletám a žaluziím bude váš spánek v ranních hodinách nerušen probouzejícím se slunečným dnem, stejně tak se budete moci po obědě na chvilku natáhnout, aniž by vás sluníčko šimralo na tváři.

Ochraňte se před slunečním žárem ještě letos

Jestli jste se pro markýzy Praha, pergoly, žaluzie či jiné stínící systémy rozhodli právě teď, není problém. Za několik dní od zaměření budou vybrané stínící prvky zdobit vaši zahradu, balkon nebo zahrádku před kavárnou či restaurací. Zvětšete si obývací pokoj s pomocí markýzy a pergoly ještě toto léto.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N