Reprezentativní kovaný plot dodá pozemku šmrnc

Není vám jedno, jak bude vypadat váš plot? Pletivo moc parády nenadělá, dřevěný vyžaduje údržbu a bytelná zeď také není pro každého. Komu nevadí něco zainvestovat, má ještě jednu možnost. Prestižní variantou je kovaný plot, který bude třeba i na celý život. Dodá pozemku šmrnc a skvěle doplní i luxusní stavbu.

Nadčasová varianta na celý život

Kované ploty sice stojí trochu víc peněz, vrátí se to ale na jejich životnosti, bytelnosti, kráse a jednoduché údržbě. Už prostě nebudete muset oplocení nikdy řešit. Při správné povrchové úpravě se o kovaný plot není třeba starat roky až desítky let. Je to varianta nadčasová, nevyjde z módy ani za mnoho let. A není problém nechat si vyrobit plot, který bude vypadat přesně podle vašich představ, vznešeně, honosně, ale klidně i velmi jednoduše. 

Pro obyčejný dům i honosnou rezidenci

I obyčejnému domu dodají kované ploty a kované brány vznešenější vizáž. A pokud vlastníte rezidenci, jde o volbu číslo jedna. Volba oplocení má větší význam, než byste si možná uvědomili. Nejde jen o stránku bezpečnosti, ale i designu. A kované prvky jsou sázkou na jistotu již po staletí. 

Plot na přání

Kovaný plot je bytelný a nestárne. I v obyčejné variantě udělá parádu, existuje ale nespočet možností, jak jej ozdobit a ozvláštnit. Tato alternativa vám umožní vyřádit se ve vzhledu a není problém nechat si kované prvky vytvořit zcela na přání. Pro větší komfort nechte plot doplnit kovanou bránou, křídlovou nebo posuvnou.

Ploty a brány českého původu

Jako u všeho, i u kovaných plotů se nedoporučuje slevovat z kvality. Někteří výrobci se uchylují k výrobě z příliš úzkých profilů nebo dutých jäklových tyčinek. Tyto náhražky nesplní svůj účel plnohodnotně a mohou vás zklamat. Raději vsaďte na plné profily o dostatečné tloušťce, vyrobené z kvalitní oceli. Třeba na ty od českého výrobce KlaTan, který má dvacet let zkušeností. Vytvoří vám dokonce několik návrhů zcela zdarma, z nich si vyberete a nebude problém nechat si oplocení doplnit kvalitní bránou. Plot i brána budou ošetřeny kvalitní povrchovou úpravou. Samozřejmostí je kompletní dodávka a zajištění stavebních prací.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS