Zahrady na klíč – od projektu až po realizaci

Co chybí spokojenému majiteli pozemku? Zcela jistě moderně řešený rodinný domek a překrásná zahrada. Vytvořit místečko odpočinku, zvolit vhodnou zeleň, upravit terén, vybrat květiny a keře, chodníčky, osvětlení, to vše není zrovna snadný úkol. Kdo poradí, když už nevíte kudy kam? Realizace zahrady na klíč je vaší záchranou.

Klasika anebo něco extra?

O uspořádání zahrady má každý jiné představy. Někdo prahne po jednoduchosti, dostatku květeny a záhonů, jiný neodolá jezírku, altánku a nevšedním prvkům. Jen se zamyslete. Jak by se vám relaxovalo na zahradě, kde se nadřete a stejně to není to pravé ořechové? Realizace zahrady na klíč, to je profesionální pohled na danou problematiku. Celý proces začíná konzultací s pověřeným pracovníkem firmy, návrhem, terénními úpravami, instalací zavlažovacího systému, jezírka či vodní hry. Vše pokračuje stavbou zídek, pergol, altánů, výsadbou stromů, keřů a květin. Nesmíme zapomenout na položení travního koberce. 

Když se stane sen skutečností

Klíčem k úspěšné realizaci zahrady je prvotní schůzka a sdělení vlastních představ. Je velmi důležité, zda bude prostor sloužit ryze k relaxaci anebo také k dětským hrám. To vše hraje prim. Nezanedbatelnou položkou je travní koberec. Pakliže oslovíte profesionály Zahrady Topol, dočkáte se rychlé a čisté práce. Travní koberce jsou v dnešní době velice populární. Nemáte čas na pravidelnou údržbu svého pozemku? Objednejte si celoroční práce na zahradě, jen tak vám zbude více času na oblíbené koníčky a rodinu. Za zmínku stojí i další služby poskytované v Hradci Králové, Pardubicích, Praze a okolí, jako jsou sečení a údržba travních ploch, zakládání zahrady a terénní práce, rizikové kácení stromů a frézování pařezů či štěpkování větví. K dokonalosti chybí pouze špičkové závlahové systémy HUNTER A RAIN BIRD.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS