Starosti s bedněním a lešením přenechte odborníkům

Stavební práce jsou v plném proudu, technika pracuje, jak má, a přesto si děláte starosti, jak si zajistit mobilní oplocení, postavit fasádní lešení nebo použít stropní bednění. Půjčení, prodej, dopravu a montáž stěnového bednění, závěsných a přechodových lávek, pronájem mobilního oplocení, mobilních schodišť a věží zajišťuje odborná akciová společnost Scaserv. Není nad to, když specializované práce provádějí zkušení pracovníci s prvotřídní technickou podporou a vybavením.

Pronájem, prodej, doprava a montáž lešenářských soustav

Ke každému zájemci o pronájem vyjmenovaných produktů se přistupuje individuálně s ohledem na specifika jednotlivé stavby. Proto je portfolio firmy Scaserv rozšířeno o poradenství, nabídku montáže i demontáže lešenářských systémů. Služby obsahují projekční aktivity, servis – opravy a čištění součástek i autorizovaný servis pohonných jednotek závěsných lávek Titan a Astro. Obsluha systémů bude důkladně proškolena, samozřejmostí je technická podpora během lešenářských a stavebních prací.

Komplexní nabídka bednícího a lešenářského materiálu

Zákazníkům se nabízejí pouze nejkvalitnější a spolehlivé soupravy a systémy, které se řadí k technologické špičce. Patří sem například fasádní rámové lešení Sprint, mobilní lešení, mobilní hliníkové věže Boss, závěsné lávky Titan, stěnové bednění Logik 50, mobilní schodiště SafeStep anebo nosníkové bednění stropů a průvlaků Scaflex. V sortimentu jsou také modulová lešení, schodišťové věže R-modul a Cuplok, přechodové lávky SafeBridge i ochrana volného okraje SafeGuard. Kompletní nabídku společnost obohatila o veškerý spotřební bednící materiál, sítě, plachty, schozy či vrátka. Názorná galerie realizovaných zakázek s pomocí vyjmenovaných lešenářských soustav je k nahlédnutí na firemních stránkách scaserv.cz.

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS