Jaké jsou bazénové trendy?

Přemýšlíte, že byste si na zahradu pořídili bazén? Je to perfektní osvěžení za horkých dnů, děti si v něm vyhrají a mohou se naučit plavat, vy si zacvičíte aquaerobik pro štíhlejší linii a společně s celou rodinou se vyblbnete, po práci se půjdete odreagovat a zaplavat si, nebo se jen naložit do chladné vody. Tato investice se určitě vyplatí.

Zahradní bazény jsou čím dál častější rodinnou výbavou na prázdninové dny. Už dávno se přitom nejedná o luxus, který by si mohli dovolit jen ti nejbohatší. Díky variabilitě materiálů, tvarů a velikostí si vybere opravdu každý. Ani údržba vody není nijak složitá a nepřidá vám starosti, zazimování a jarní zprovoznění je možné nechat na odbornících. A co je teď ve světě bazénů trendy?

Zapuštěné provedení

Přestože nadzemní varianta je levnější, čím dál více lidí si raději připlácí za zapuštěné bazény. Jejich výhodou je snadnější vstup do vody a lepší splynutí se zahradou. Když vhodně upravíte okolí, budete si připadat téměř jako na pláži či v luxusním hotelovém areálu. Navzdory mnohým mýtům je tento typ vhodný do jakéhokoliv terénu, vybudovat se dá i ve svahu. 

Zastřešení pro delší koupací sezónu

Kdo investuje do zapuštěné varianty, obvykle si zaplatí i zastřešení bazénu. Díky němu se totiž koupací sezóna rapidně prodlouží. Za běžných podmínek se pak dá koupat od dubna do října. Navíc se zamezí vniku nečistot do vody, takže ušetříte za čištění a chemické prostředky, a bez obav můžete vpustit na zahradu i domácí mazlíčky a malé děti. Do zakrytého bazénu nespadnou.

Stylová dlažba, osvětlení a trysky

Majitelé zapuštěných bazénů si hodně potrpí na design. Vhodná dlažba je prakticky nezbytná, mnozí si nechávají instalovat i osvětlení, schůdky a další příslušenství k bazénům. Zájem je i o ohřev vody, vysavače a trysky.

Chcete se dozvědět více o tom, jak vypadá a co vám nabídne moderní bazén? Informujte se přímo u výrobce na webu Rentmil.cz.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS