7 tipů jak si nafotit interiér

Jste bytový designer, architekt či jen chcete prodat/pronajmout dům nebo byt? Všechny vás spojuje, že abyste uspěli potřebuje kvalitní fotografie. Zde vám ukážeme jak na to.

Jste bytový designer, architekt či jen chcete prodat/pronajmout dům nebo byt?

Všechny vás spojuje, že abyste uspěli potřebuje kvalitní fotografie.

 

Máte několik možností najmout si zkušeného fotografa interiérů, najmout si jakéhokoliv fotografa nebo si to nafotit sám. 

Záleží kolik financí a času jste ochotni do fotografií investovat.

 

Připravili jsme pro vás několik typů jak si nafotit interiér, aby vypadal neodolatelně.

 

  1. Úhel: nemusíte ukázat všechno – kolikrát dělají lidé chybu, že se snaží ukázat vše co v pokoji je. Spíše se zaměřte na místa, která jsou odlišná a mají v sobě nějaký designový prvek na který jste pyšní.

  2. Světlo: pokud prodáváte byt je lepší fotit, když venku svítí sluníčko, vše se zdá více prostorné, svěží a moderní. Ale pokud prodáváte interiér a chcete, aby lidé měli romantickou náladu a chtěli tu zůstat a relaxovat, pak je vhodná noční fotografie. S nočními fotografiemi je to složitější, proto je lepší oslovit odborníka.

  3. Výhled: pokud máte výhled který stojí za to určitě ho ukažte, ale pokud je výhled na dálnici, do zdi nebo je podobně nezajímaný není důvod aby tam byl.

  4. Rozsvícená světla? Pokud necháte všechna světla na fotce rozsvícená, získá pozorovatel pocit, že je prostor zabydlený. Ale je to o citu, vyzkoušejte a uvidíte.

  5. Dekorace: to co dodá interiéru na zabydlenosti jsou kromě světel květiny a dekorace. Nejlepší dekorace do obývacích částí jsou knihy, časopisy, polštáře, a deky. Do kuchyně určitě dejte ovoce, zeleninu nebo pečivo.

  6. Nebojte se do fotografií přidat lidi nebo mazlíčky. Zaplní zbytečně prázdná místa nebo zakryjí nechtěné nedostatky interiéru.

  7. Inspirujte se. Nezapomínejte se inspirovat, dívejte se co se vám na fotkách líbí a snažte se to napodobit. A pak zkoušejte a experimentujte.

    Pokud si i přesto nevíte rady jak interiér správně nafotit, neváhejte se nám ozvat, rádi vám pomůžeme.

        www.jirilizler.com

Autor: Jiří Lízler PhotographyNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS