Vinotéka na míru si najde své místo u vás doma i v podniku

Praktická domácí vinotéka, to není jen tak obyčejný vynález, kdy se pár lahví vloží do dřevěného boxu a položí do kouta ve sklepě či špíži o přijatelné teplotě. I takové řešení je možné, ale pokud jste skutečný znalec vína, víte, že každé víno si zaslouží svoji péči a uchovávání. Vinotéky Humibox dokonale splňují požadavky na ideální uchování vín.

Domácí vinotéky Humibox od tuzemského výrobce pro české zákazníky

Český výrobce Humibox se při sestavování domácí vinotéky na přání řídí heslem rychle, bezporuchově, levně a za nízké provozní náklady. Nemluvě o vynikajících estetických vlastnostech, jimiž každý výrobek Humibox oplývá. Ať už potřebujete domácí vinotéku, nebo byste chtěli vybavit svůj podnik praktickou vinotékou na uskladnění takového počtu lahví, abyste uspokojil své hosty, Humibox je správným rozhodnutím. Výrobce zná české zákazníky a dokáže jim individuálně přizpůsobit výrobu konkrétního typu vinotéky.

Zátěžové testování předchází reklamacím vinoték

Při odběru většího počtu domácích vinoték se zákazníci málokdy vracejí s reklamacemi, neboť si dodavatel - firma Humibox – zakládá na důkladném zátěžovém testování. Zároveň uživatelské testy a recenze posunuly jméno Humibox na přední pozice výrobců domácích vinoték. Specializovaný e-shop chladnickanavino.cz je nejvýznamnějším prodejcem výrobků značky Humibox. 

Moderní ovládací a provozní prvky designových vinoték 

Produkty řady Humibox jsou vybaveny různými ovládacími prvky – dotykovým panelem a digitálním displejem, LED osvětlením a sklem s UV filtrem proti vlivu slunečního záření. Mnohé vinotéky Humibox zase mají stabilizační systém ke snížení vibrací kompresoru, protiprachový uhlíkový systém, dvoukomorové dveře zabraňující energetickým ztrátám, ale i funkci dotápění v případě poklesu teploty. Jako TOP model byla vyhlášena chladnička na víno Humibox Duo US24 v černém provedení. Zájemci si můžou podrobně prostudovat produkty v e-shopu Domácí vinotéka a zvolit si luxusní vinotéku Humibox dle svých potřeb, prostorových a finančních možností.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS