Toaletní stolek – sen každé ženy

Pokud marně přemýšlíte, jak udělat radost své manželce anebo dceři, pořiďte jí toaletní stolek ve vintage duchu. Možná si říkáte, že je tento styl tak trochu vyšlý z módy, ale opak je pravdou. Dnešní zařízení do ložnice je sice moderně řešené, ale ne všichni si potrpí na ostré hrany, kovové součásti a tmavé barvy. Toaletní stolky bílé barvy s pěkným zdobením zkrášlí každou ložnici i pokojíček mladé dámy.

Luxusní modely v barokním slohu

Dejte sbohem toaletním stolkům, které má ve svém pokoji každá žena. Rozhodněte se pro přepychové modely v barokním duchu, protože jsou jako stvořené pro úschovu kosmetiky, malovátek, šperků a jiných potřeb žen všech věkových generací. Na první pohled vás zaujme provedení toaletních stolků, protože připomínají vůni dávných časů. Jakmile si k němu usednete, budete se cítit jako královna či princezna. 

Nevšední toaletní stolky budou vaším pokladem

Proč se mačkat každé ráno v koupelně s rodinou, když existují nádherné toaletní stolky Marie Antoinette, Marie Thérése, Madame Clotilde, Diana de Poitiers, Elizabeth Charlotte a Joan d´Arc? Vybírejte z jednoduchých modelů se zásuvkou, zrcadlem a taburetkou anebo se zaměřte na propracované produkty se třemi zrcadly, mnoha zásuvkami a pohodlným taburetem. Možná vás osloví překrásný kousek s oválnými zrcadly a sedmi zásuvkami Marie Antoinette. Tento model zaujme dostatečným úložným prostorem, detailními ornamenty a exkluzivní výzdobou.

Pořiďte si něco extra

Prohlédněte si neokoukané zboží internetového e-shopu TOALETNÍ STOLKY ještě dnes. Investujte své peníze do kvalitních výrobků, které vám bude každá kamarádka závidět. Vždyť žena je jako květina a potřebuje o sebe pečovat. Nemluvě o tom, že se dámy chtějí líbit v jakémkoli věku. Tyto toaletní stolky jsou romantické, užitečné a luxusní.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS