Nový trend 3D povlečení uchvátí i vaši ložnici

Chcete povlečení, které bude vypadat plasticky a při pohledu na motiv si budete připadat, že je skutečný? Unikátní technologie potisku dokázala vytvořit efektní 3D povlečení. To v sobě snoubí příjemné vlastnosti kvalitních materiálů s využitím vysoce stylového potisku. Už jste někdy přemýšleli o tom, co ještě potřebuje vaše ložnice? Možná právě tohle bude ono. V čem je 3D povlečení nové a co všechno nabízí? 

V čem je 3D povlečení jiné?

Hlavní rozdíl spočívá právě v potisku. Ten je výrazný a při pohledu na 3D povlečení budete mít pocit, že se potisk snad i hýbe. Povlečení s fototiskem je zároveň stejně kvalitní díky použití šetrných a odolných barev. Spaní v pohodlném a zároveň krásném povlečení bude nejen příjemné, ale budete rádi i za stylový dojem v celé ložnici. Vsaďte na trochu jinou kvalitu rozzařte svoji ložnici něčím skutečně unikátním. Na výběr máte z květinových, zvířecích a krajinných motivů. 

Použité materiály

Povlečení 3D ale není jenom pěkné. Jeho hlavní funkce by měla spočívat v pohodlném spaní. Vybírat můžete z povlečení z čistě bavlněného vlákna, kdy si užijete všechny výhody, jako jsou dobrá absorpce vlhkosti, prodyšnost a jemnost při dotyku s pokožkou. Další volba může spočívat v 3D povlečení s umělými příměsmi. Takové povlečení má ještě více hřejivé schopnosti a stále je zachován výraznější podíl přírodních vláken. 

Na co nezapomenout při výběru?

Nenechte se unést zajímavými vzory 3D povlečení, ale sledujte i základní pravidla pro nákup ložního prádla. V první řadě se jedná o volbu správného materiálu podle vašich preferencí. Dalším důležitým bodem je výběr správných rozměrů podle vašich lůžkovin. Dále u povlečení 3D v akci hraje roli samozřejmě potisk, jehož dlouhou životnost podpoříte správným praním podle pokynů výrobce.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS