Program Nová zelená úsporám podporuje nové fasády, opravy střech a výměny oken

Majitelé činžovních domů, vlastníci rodinných vil i společenství vlastníků jistě dlouho ví o možnosti využít dotačního programu Nová zelená úsporám. Program v po sobě následujících vlnách podporuje možnosti úspory energií díky zbudování nových prvků na domech. A tak se nové fasády, opravy střech a výměny oken nebo dveří počítají jako investice, která ve výsledku zateplí a izoluje domy tak, aby bylo jejich vytápění ekologické a úsporné.

Nepropásněte dotace z programu Nová zelená úsporám

Stavební úpravy a program Nová zelená úsporám jdou spolu ruku v ruce a nájemníci, vlastníci i stát, jenž ze svého fondu program dotuje, budou spokojeni. Nyní nastává ožehavý problém, kterými činnostmi lze konkrétní dům dostatečně izolovat a revitalizovat, aby bylo jednak možné dosáhnout na dotace, ale zároveň by úpravy byly přínosné. Ideální je svěřit nemovitost do rukou odborníků, již navrhnou možné úpravy, sestaví plán včetně předběžné kalkulace, a ještě jsou schopni sepsat žádost o dotační finance. Stavební firma Vancl, s. r. o., je renomovaným hráčem na stavebním trhu, který ve svém portfoliu má právě jednotlivé úkony, jež může nabídnout zájemcům. 

Stavební úpravy a výstavba rodinných domů od firmy Vancl

Výstavba rodinných domů anebo jednotlivé úpravy jsou specializace, se kterými si stavební firma Vancl hravě poradí. Z webových stránek zatepleni-vacl.cz se zájemci o konkrétní služby v každé kategorii dozvědí přesné a vyčerpávající informace o pracovních postupech, potřebných byrokratických úkonech, jež je firma schopná vyřídit, i o daných možnostech získání dotací. Například u zateplení fasád společnost garantuje certifikované vnější zateplovací systémy dle evropské normy ETAG nebo českých směrnic. Co se týče střech, stavební firma Vancl se orientuje na opravy plochých i sedlových střech včetně zbudování střešních nástaveb. Společnost se nebojí ani výměn oken a dveří za certifikované plastové prvky, ani oprav výtahů dle platné legislativy. Stavební tým se postará o vaše záležitosti kolem domu od a do zet. Zelená úsporám!

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS