Hřejivé kouzlo mikroplyšového povlečení

Mikroplyš utváří krátké chloupky, které se vyskytují v hustém provedení. Kouzlo tohoto materiálu spočívá v dokonalé hebkosti, jež připomíná dotek sametu. Tato látka poskytuje dokonalý komfort a teplo i za velmi chladných podmínek. Umělá polyesterová vlákna jsou měkká, jemná a dokáží rychle prohřát.

Lehkost materiálu

Síla hřejivosti mikroplyšového povlečení probouzí v každém touhu se zachumlat. Je velmi lehký, čímž podporuje ničím nerušený spánek. Každý má díky tomuto ultra hebkému materiálu ze 100 % mikrovlákna jedinečnou možnost načerpat dostatek energie do dalšího dne. Tato látka má výborné termoregulační schopnosti a je vhodná zejména pro zimní období a pro ty, kdo vyžadují teplo. 

Snadná údržba

Povlečení mikroplyš nevyžaduje nijak obtížnou péči. Zpravidla se doporučuje prát tento materiál v automatické pračce na 40 °C. Nespornou výhodou mikroplyše je skutečnost, že se nemusí žehlit, čímž je ušetřena práce nejedné hospodyňky. V podstatě se jedná o umělý a rychleschnoucí materiál, který mají lidé rádi. Kvalitní mikroplyš při praní nepouští chloupky, čímž si udržuje stále působivý design.

 

Atraktivní nabídka

E-shop RodinneBaleni.cz poskytuje svým zákazníkům širokou škálu produktů, kde se mimo jiné nachází povlečení a prostěradla mikroplyš. Pro maximální spokojenost veškeré klientely nabízí společnost na svých internetových stránkách řadu lákavých slev, jež snižují cenu výrobku mnohdy až o stovky korun. V rozsáhlé nabídce nalezneme povlečení mikroplyš akce nejlevnější, které klienti jistě ocení nejen v průběhu zimních měsíců.

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS