Hliníková okna dodají domu eleganci

Každý majitel nemovitosti neustále přemýšlí, jak ji ještě více zdokonalit. Hliníková okna a dveře se postarají o elegantní vzhled domu. Myslíte si, že je hliník pro výrobu oken nevhodný? Nemáte s ním zkušenosti? Věřte, že je tento materiál kvalitní a nadčasový. Vždyť první modely se objevily již v 50. letech 20. století. Dřevo ani plast nejsou jedinými ideálními materiály pro výrobu oken a dveří. 

Proč zvolit právě hliník?

Tento materiál je lehký, odolný, originální, snadno se zpracovává a vydrží v podstatě cokoliv. Hliníková okna zůstanou krásná po mnoho desítek let. Hliník je také pevný, tuhý a neváží skoro nic. Dokonale odolává vrtochům přírody, chemickému působení i výkyvům teplot. Nepotřebuje žádnou speciální údržbu. Hliník se skvěle uplatní na výrobu oken, dveří i dalších sestav. 

Proč hliníkové produkty?

Pokud si pořídíte hliníkové dveře, počítejte s perfektními tepelnými i zvukovými vlastnostmi. Hliník je mnohem tužší než PVC, proto také nabízí lepší výsledky. Nejmodernější typy oken jsou opatřeny přerušením tepelného mostu, který zabraňuje promrzání rámů. Jen si představte, že mohou mít hliníková okna a sestavy jakýkoliv tvar i barvu. A co je opravdová bomba? Některé modely fungují na dálkové ovládání, což ocení i nejnáročnější klient. 

Střešní světlíky jsou opět v kurzu

Když je potřeba dostat do domu či haly světlo, přicházejí na scénu střešní světlíky. Postarají se o přísun světla a přinášejí očividné tepelné úspory. Dnes je možné zakoupit hned několik druhů střešních světlíků, obloukové pásové, bodové i atypické. Hledáte osvědčenou společnost zabývající se výrobou a prodejem kvalitních oken a dveří? Zaměřte se na PRUNIWERK a. s. Firma dodává hliníková okna, dveře, fasády se systémovými profily SCHÜCO, PONZIO se skleněnou výplní, ale i klempířské prvky, lehké stavební konstrukce či samočinná odvětrávací zařízení.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N