Žaluzie CLIMAX dodají vašemu domu eleganci

Sluneční paprsky nás nabíjejí novou energií, ale v některých situacích potřebujeme svit světla v domě omezit. Když se díváme na televizi anebo chceme jít přes den spát, je nutné vykouzlit v místnosti spíše tmu. V tomto případě pomohou žaluzie. Tento typ zastínění je moderní a efektivní. Hodí se pro všechny druhy oken, a navíc patří k cenově přijatelným. 

Už žádné zvědavé pohledy!

Vnitřní horizontální žaluzie vás uchrání před dotěrnými pohledy sousedů, které jsou pro všechny velmi nepříjemné. Líbily by se vám kvalitní produkty, ale nevíte, na kterou firmu se obrátit? Vždyť dnešní trh nabízí nejrůznější množství modelů. Zaměřte se na výhody horizontálních žaluzií od CLIMAX a potěšte své interiéry moderním designem. Vždy se můžete spolehnout na špičkové propracované výrobky v pestrých nabídkách typů. Vašemu domu by možná padly do oka i hliníkové žaluzie. Těšte se na 4 roky záruky, snadnou dostupnost díky široké prodejní síti a krátkou dodací lhůtu. Veškeré produkty splňují nové bezpečnostní normy závazné pro všechny výrobce a montážní firmy platné od 1. 9. 2014. Podívejte se na jedinečnou nabídku hliníkových a bambusových žaluzií ještě dnes!

Látkové stínění vás ihned osloví

Prahnete po originálním a kvalitním vnitřním látkovém stínění? Dejte přednost roletám, plisé, japonským posuvným stěnám i vertikálním žaluziím. Jako mávnutím kouzelného proutku vytvoří z vašeho interiéru útulný prostor. Vsaďte na dekorativní vlastnosti tohoto druhu zastínění, které umí zakrýt i střešní okna, půlkruhy a kruhy atypických oken. Věděli jste, že dokážou japonské posuvné stěny rozdělit místnost dle vašich představ? Nebojte se trendy modelů a bydlete jako na obláčku. CLIMAX, společnost s dlouholetou tradicí, se postará i o pohodlí na vaší zahradě. Pergoly a zimní zahrady vás na první pohled ohromí!

 

 

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N